سوالات متداول

+- اینجا کجاست؟

اینجا عجیب‌ترینه! مطالبی که باورشون خیلی سخته. جایی که مرز واقعیت و توهم مشخص نیست. از عجیب‌ترین آزمایش‌های تاریخ علم بگیر تا عجیب‌ترین عکس‌ها از ارواح!

+- موسس عجیب‌ترین کیه؟


من امیر هستم، موسس این سایت. ۲۶ سال سن دارم و همیشه آرزو داشتم سایتی داشته باشم درباره عجیب‌ترین چیزهای دنیا. خوشحال می شم نظراتتون رو درباره مطالبم بنویسید.

+- فرق این سایت با نمونه های مشابهش چیه؟


اولا سایت فارسی‌ای که صرفا در مورد مطالب عجیب مطلب بگذاره، کمتر از انگشتان ۲ دست هست. دوما من اینجا بهترین مطالب رو از نظر کیفیت قرار می‌دم، پس شما همیشه بهترین‌ها رو می‌خونید. سوما من سایت رو طوری طراحی کردم که بهترین رابط کاربری رو برای کاربران داشته باشه، هم مطالب رو خوب بخونن و هم بتونن با لذت در مورد مطالب نظر بدن و امتیاز بگیرن.

+- جریان امتیازی که گفتی چی بود؟!


سایت من طوری طراحی شده تا کاربر هرچقد بیشتر فعالیت کنه، امتیاز بیشتری هم می‌گیره و بعد با این امتیازش می‌تونه از فروشگاه سایت خرید کنه!

+- مفهوم لوگوی سایت چیه؟

به طور خلاصه باید بگم که لوگوی سایت بر اساس دو تا از باستانی‌ترین نمادهای جهان یعنی اوروبروس و گره بی‌انتها ساخته شده.

اوروبروس نمادی باستانی به شکل مار یا اژدهایی است که دم خود را می‌خورد. این نماد در تفکر مناطق مختلفی از جهان کهن مانند چین، هند، یونان و مصر مفهوم داشته است. اوروبروس نماد چرخه٬ خودآفرینی٬ باززایی و وجود ازلی و ابدی است. این نماد مفهوم کمال٬ تمامیت و بی‌نهایتی را می‌دهد. همچنین برای نشان دادن مفهوم برهان علیت و علت‌العلل نیز بکار می‌رفته‌است. آن را همچنین نماد جاودانگی می‌دانستند زیرا که از ازل تا ابد دم خود را می‌خورد و به پایان نمی‌رسد. این نماد مفهوم باززایی و تناسخ انسان را نیز در خود دارد. نمادی که برای نشان دادن بی‌نهایت (∞) استفاده می‌شود برداشتی از نماد اوروبروس در دوره رنسانس است.

گره بی‌انتها هم، معنای رنجِ چرخه تولد، مرگ و تولد مجدد را می‌دهد و همینطور حکمت و خرد نهایی.

error: Alert: Content is protected !!

عجیب‌ترین‌های جهان را در ایمیلتان داشته باشید