cover restuorant
b1
خانه » ۸ تا از خطرناک‌‌ترین رستوران های دنیا!

۸ تا از خطرناک‌‌ترین رستوران های دنیا!

b3

معمولاً با شنیدن کلمهٔ رستوران محیطی آرام و دلپذیر به ذهن می‌رسد و صرف غذا تجربه‌ای هیجان‌آور و خطرناک محسوب نمی‌شود. اگر بدانید که رستورانی خوب در نقطه‌ای بسیار دور قرار دارد و به‌عنوان محلی خطرناک شناخته می‌شود، آیا حاضرید که فقط برای صرف غذا یک سفر پرخطر و گاهی مرگبار را تجربه کنید؟ این رستوران‌ها هرکدام به دلیلی خطرناک محسوب می‌شوند و در موارد معدود حتی باعث مرگ مشتری‌ها شده‌اند. در ادامه نگاهی به این فهرست عجیب و جذاب می‌اندازیم.

8- رستوران اونو شیکاگو(Uno Chicago Grill)

رستوران اونو شیکاگو (uno chicago grill)

بستنی مغز گردو سایز بزرگ به همراه بستنی وانیلی اضافه، سس شکلاتی و خامهٔ زده‌شده و یک کلوچهٔ شکلاتی بزرگ تازه است. این دسر به‌تنهایی و بدون در نظر گرفتن شام، ۲۷۰۰ کالری دارد. البته نباید فراموش کرد که طعم آن واقعاً بی‌نظیر است.

7- کلبهٔ خرچنگ جو (Joe's Crab Shack)

کلبه‌ی خرچنگ جو (joe's crab shack)

غذای رستوران Joe's Crab Shack عبارت است از یک دیس بزرگ از غذای دریایی و خرچنگ به همراه مقدار زیادی سس هالاپینو و پنیر خامه‌ای، ماهی برشته و چیپس، میگوی نارگیلی به همراه کیک ذرت سرخ‌شده در روغن و سالاد مخصوص با خامهٔ ترش و شیر پرچرب به‌عنوان دسر که به‌طور متوسط هر وعدهٔ ۳۲۸۰ کالری دارد.

6- رستوران خرچنگ قرمز (Red Lobster)

رستوران خرچنگ قرمز (red lobster)

غذای اصلی رستوران زنجیره‌ای Red Lobster، میگوی مخصوص به همراه سیب‌زمینی سرخ شدهٔ فرانسوی، سالاد سزار و بیسکویت پنیر چدار است. یک وعدهٔ از این غذا به همراه نوشیدنی مخصوص ۶۰۰ گرمی، درمجموع ۳۶۰۰ کالری دارد.

5- رستوران نینجا نیویورک (NINJA New York)

رستوران نینجا نیویورک (ninja new york)

در ناحیهٔ تجاری تریبکا (Tribeca) شهر نیویورک، یک رستوران سنتی ژاپنی وجود دارد که کارکنان آن مبارزان تعلیم‌دیدهٔ نینجا هستند و هنگام سرو غذا به مشتریان، کار خود را نیز با حرکات نرم و بدون سروصدای نینجا و در لباس مخصوص آن انجام می‌دهند. غذای خوب و دسر بی‌نظیر رستوران NINJA New York ارزش امتحان کردن را دارد.

4- رستوران اونزیخت (Unsicht)

رستوران اونزیخت (unsicht)

در رستوران Unsicht که در برلین قرار دارد، مشتری‌ها بعد از انتخاب غذا توسط گارسون‌ها به یک سالن غذاخوری کاملاً تاریک هدایت می‌شوند تا چشمان آن‌ها کمی استراحت کرده و برای لذت بردن از غذا به سایر حواس خود متکی باشند. این رستوران بسیاری از کارکنانش را از بین افراد کم‌بینا و نابینا از سراسر دنیا به خدمت گرفته است.

3- صرف شام در آسمان

صرف شام در آسمان

غذای این رستوران بر روی میزی معلق در ارتفاع ۵۵ متری زمین با چشم‌انداز ترسناک ۳۶۰ درجه به محیط اطراف سرو می‌شود.

2- رستوران سکتهٔ قلبی (Heart Attack Grill)

رستوران سکته‌ی قلبی (heart attack grill)

رستوران Heart Attack Grill حقیقتاً لیاقت نامش را دارد چراکه تاکنون چندین نفر در آن به دلیل سکتهٔ قلبی جان خود را از دست داده‌اند. به گمان عده‌ای دلیل این اتفاقات ناگوار، خوردن همبرگر چهار طبقهٔ مخصوص این رستوران با حدود ۱۲ هزار کالری است.

1- چایخانهٔ هوشان (Huashan)

چایخانه‌ی هوشان (huashan) چایخانه‌ی هوشان (huashan)

یکی از مشهورترین مکان‌های خطرناک، چایخانهٔ هوشان (Huashan) است که با عنوان خطرناک‌ترین رستوران دنیا شناخته می‌شود. برای رسیدن به این رستوران که در کوه هوشان شهر هوایین (Huayin) چین قرار دارد، باید خطرات سوارشدن در قایق‌های فرسوده برای رسیدن به دامنهٔ کوه و کوهنوردی خطرناک را به جان خرید. Huashan صعود به کوه هوشان یک کوهنوردی معمولی نیست و گردشگران مجبورند بیشتر مسیر را بدون هیچ‌گونه امکانات ایمنی بر روی تخته‌های پوسیده و درحالی‌که یک دره ۳۰ متری زیر پای آن‌ها قرار دارد، طی کنند.

منبع فارسیکجارو

منبع خارجیPerezhilton

طناز

طناز

سلام من طناز هستم . طراح و برنامه نویس تحت وب ،همیشه می خواستم از چیزای عجیب و غریب سر در بیارم پس فکر کنم اینجا بهترین جا برای اینکار باشه

b2
b1