کافه باربی، تایوان
b1
خانه » ۹ رستوران عجیب جهان!

۹ رستوران عجیب جهان!

b3

در سراسر جهان رستوران های عجیبی وجود دارد که شاید تفاوت آن‌ها با دیگر رستوران‌ها یکی از عوامل جذب مشتری یا گردشگر به این مکان‌ها باشد. برخی غذاهای عجیب سرو می‌کنند، برخی محیطی نامتعارف دارند یا برخی دیگر به روش عجیبی از مشتریان خود پذیرایی می‌کنند. با عجیب‌ترین همراه باشید تا با عجیب‌ترین رستوران‌های جهان آشنا شوید.

رستوران‌ها همیشه در تلاش هستند که با استفاده از ایده‌های نو، جدیدترین مد روز را به مشتریان خود عرضه کرده و در رقابت بین دیگر رستوران‌ها پیشتاز باشند. اما گاهی در این رقابت‌ها بیش از حد افراط می‌کنند!

9- رستوران گریل حمله قلبی، لاس‌وگاس، نوادا

رستوران گریل حمله قلبی، لاس‌وگاس، نوادا

اگر رستورانی وجود داشته باشد که در صدر رستوران‌هایی با مواد غذایی ناسالم باشد، آن رستوران گریل حملهٔ قلبی در «سین سیتی» است. در این رستوران همبرگرهایی با ۱۰۰۰۰ کالری عرضه می‌شود. مؤسس آن، «جان باسو»، دوست‌دارد همیشه کیسه‌ای پر از خاکستر را با خود حمل کند و می‌گوید متعلق به یک مشتری است که در رستوران او به علت سکتهٔ قلبی مرده است. گارسون‌های این رستوران لباس پرستاران را می‌پوشند و غذاهای پرکالری و ناسالم به مشتریان عرضه می‌کنند.

8- رستوران ستاره‌های دوقلو، مسکو، روسیه

رستوران ستاره‌های دوقلو، مسکو، روسیه

اگر به‌دنبال کار در رستوران ستاره‌های دوقلو هستید، اما خودتان دوقلو نیستید، پس امیدوار نباشید. این رستوران فقط دوقلوهای همسان را استخدام می‌کند.

7- رستوران هاچیکیو، ساپورو، ژاپن

رستوران هاچیکیو، ساپورو، ژاپن

بهتر است در این رستوران چیزی از غذایتان در بشقاب باقی نماند (باید تا آخرین دانهٔ برنج را بخورید)، در غیر این‌صورت متحمل جریمه می‌شوید. آن‌ها می‌گویند به این خاطر چنین قوانین سختی گذاشته‌اند که حق ماهی‌گیران ژاپنی را ادا کرده باشند، چون این ماهی‌گیران مجبور هستند در شرایط بسیار سخت کار کنند تا غذا را بر سر سفره‌های آن‌ها بیاورند.

6- رستوران توالت مدرن، هنگ‌کنگ

رستوران توالت مدرن، هنگ‌کنگ

آیا تا به‌حال به غذا خوردن در رستورانی که محیط و ظروفی شبیه توالت دارد، فکر کرده‌اید؟ اگر به چنین جایی علاقه دارید حتماً به رستوران توالت مدرن هنگ‌کنگ سر بزنید! اما این را نیز در نظر داشته باشید که حتی بشقاب‌های آن نیز به شکل توالت است و باید غذای خود را در ظرفی نفرت‌انگیز میل کنید!

5- کافه باربی، تایوان

کافه باربی، تایوان

این کافه از کارخانهٔ سازندهٔ عروسک و محصولات باربی، «ماتل»، مجوز دارد و مکانی رؤیایی برای عاشقان باربی است. همه جای این کافه پوشیده از رنگ صورتی است و حتی خدمتکاران آن نیز لباس باربی را می‌پوشند. اگر به کافه باربی بروید، همه چیز و همه جا پر از تصویر باربی است.

4- رستوران نینجا، نیویورک سیتی

رستوران نینجا، نیویورک سیتی

آیا دوست‌دارید موقع غذا خوردن ناگهان توسط نینجاها غافل‌گیر شوید؟ در نیویورک رستورانی وجود دارد که نینجاها مشتریان را هنگام غذا خوردن می‌ترسانند! خدمتکاران نه تنها غذا را با لباس‌های نینجا سرو می‌کنند، بلکه هر از گاهی در میز شما تردستی هم انجام می‌دهند.

3- رستوران آخرین حربهٔ دیک، لاس‌وگاس، دالاس، شیکاگو

رستوران آخرین حربه‌ی دیک، لاس‌وگاس، دالاس، شیکاگو

اگر تحمل گارسون‌های بی‌ادب و بددهن را دارید، می‌توانید به این رستوران بروید. در این رستوران ممکن است به سمت شما دستمال سفره پرت شود، خدمتکاران به شما توهین کنند و کلاهی کاغذی با جملات زشت نوشته شده روی آن را بر سر شما بگذارند.

2- رستوران آدمخوار، ژاپن

رستوران آدمخوار، ژاپن

در ژاپن رستورانی وجود دارد که غذاهای آن را به شکل انسان درست می‌کنند. حتی هنگامی که مشتریان می‌خواهند غذا را بخورند انگار واقعاً بدن انسان را می‌خورند (حتی خون نیز جاری می‌شود). کسانی که توهمات آدم‌خواری را در سر می‌پرورانند و به این فیلم‌ها علاقه دارند، می‌توانند سری به این رستوران بزنند!

1- رستوران زندان جزیره شیطان، چین

رستوران زندان جزیره شیطان، چین

اگر دوست‌دارید برای شام با دوستانتان بیرون بروید و درعین‌حال ترس و وحشت زندگی یک مجرم را نیز تجربه کنید، به رستوران زندان جزیرهٔ شیطان بروید! محیط این رستوران مثل محیط زندان‌های چین است. در این رستوران امکان دارد دست یا پای شما با زنجیر به میز بسته شود و خدمتکاران این رستوران کسانی هستند که لباس‌های سیاه و سفید زندان‌بان‌ها را به تن کرده‌اند.

منبع فارسیکجارو

منبع خارجیAll Day

فاطمه میرزائی

فاطمه میرزائی

فاطمه هستم دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری.

b2
5 نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
صبا
صبا
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۲۱:۵۲

واقعا کدوم احمقی به شماره 6 میره؟ حالم بهم خورد…
ولی شماره 1 و 4 خیلی باحالن.

احمد صفی
احمد صفی
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۸:۰۹

عالی بود

شیرراد
شیرراد
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲

مگه ماهیگیران برنج میگیرن که با خوردن همش حقشونو ادا میکنند چرا نمیگن ماهی!!!

mohamad
mohamad
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۵۲

good

حدیث
حدیث
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰

سلام. مطلب خیلی خوبی بود. ممنون

b1