کلیسایی ساخته شده از اسکلت آدم‌ها در جمهوری چک!

+18

نیایشگاه کوچک مسیحی در زیر گورستان کلیسای «کلیه مقدسین» در سدلک از حومه‌های شهر کوتنا هورا در جمهوری چک واقع شده است که از چوب، آجر و یا فلز ساخته نشده، بلکه از اسکلت آدم‌ها درست شده است!

در سال ۱۲۱۸ پاپ وقت، برای نشان دادن غرورش دستور داد این کلیسا را از استخوان‌های آدم‌هایی که برای ساخت این کلیسا کشته شده بودند، درست کنند. استخوان‌های ۴۰۰۰۰ انسان تزئینات داخلی این استودان را تشکیل می‌دهند.

در سایت‌هایی شایعه شده که این استخوان‌ها متعلق به مسلمانان بوده‌اند که این اشتباه است. این استخوان‌ها متعلق به آدم‌هایی بوده‌اند که از بیماری طاعون مردند.

bone23Bone4 Bone22 Bone21 Bone20Bone15 Bone16 Bone17 Bone18 Bone19Bone2 Bone3 Bone11 Bone12 Bone14Bone8 Bone9 Bone10 Bone1 Bone5 Bone6 Bone7

  • 5 امتیاز
  • 3.8/5
5 امتیازX
افتضاح!بد!بد نیست!خوب!عالی!
0%40%0%0%60%
امیر امامی

امیر امامی

من امیر هستم، موسس این سایت. ۲۸ سال سن دارم و از سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه‌ای به فعالیت‌های مربوط به وبمستری می‌پردازم. در حال حاضر به طراحی و بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی مشغولم. امیدوارم از مطالب لذت ببرید، منتظر خوندن نظراتتون هستم.

ممکن است از این مطالب هم خوشتان بیاید!

1
دیدگاه بگذارید

avatar
 
smilewinkmrgreenneutraltwistedcooleviloopscrylolsadideaangrybearbigsmileblushconfuseddeveloperevilgrinexclaimfacepalmheartkittenmindblown-altquestionrolleyesstarsurprisedtongueuneasy
1 سلسله نظر
0 جواب‌های سلسله نظر
0 دنبال‌کنندگان
 
پرواکنش‌ترین نظر
داغ‌ترین سلسله نظر
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
حمید
مهمان
حمید

پناه بر خدا

error: Alert: Content is protected !!

عجیب‌ترین‌های جهان را در ایمیلتان داشته باشید