سوپ جنین انسان در چین!

+18

چندین سال است که مطلبی با مضمون زیر، توسط ایمیل در سرتاسر جهان پخش می‌شود.

شرم بر این انسان‌ها، خواهش می‌کنم این لینک رو بدین همه بخونن تا بفهمن تو چه دنیای کثیفی زندگی می‌کنن. این یه داستان واقعیه از یه مقاله علمی تکان دهنده‌ای که تو چین منتشر شده، به همراه این خبر چند عکس نیز آمده است …

سوپ-جنین-چین۱ سوپ-جنین-چین۵

سوپ جنین ترکیبی از مغذی‌ترین گیاهان، گوشت مرغ و جنین سالم انسانه که ۸ ساعت آب‌پز یا بخارپز می‌شود! این کارخونه دار ۶۲ ساله با همسر دومش که ۱۹ سالش بود بعد دو هفته باز واسه سرو سوپ اومده بود و راضی بود از اینکه تونسته تو این دو هفته هر روز با همسرانش سکس داشته باشه!

سوپ-جنین-چین۳ سوپ-جنین-چین۴

یه روز زن و شوهری که دو دختر داشتند و بچه سومشون که جنین ۵ ماهه بود و دختر تشخیص داده شده بود رو سقط کرده بودن اومده بودن واسه فروش! قیمت این جنین ۲۰۰۰ دلاره، آگه کسی حاضر به فروش جنین مرده نشه، جفت جنین (اونایی که کمی مطالعه دارن، میدونن جفت جنین چیه) هم خریداری میشه، اما فقط ۲۰۰ دلار.

سوپ-جنین-چین۲ سوپ-جنین-چین۶

تا اینکه افراد زیادی از جمله پلیس‌هایی مثل FBI و Scotland Yard موضوع رو دنبال می‌کنند. آن‌ها به دنبال این بودند که کی و کجا این عکس‌ها گرفته شده است و مردی که در عکس در حال خوردن جنین انسان می‌باشد کیست.

حقیقت خیلی زود فاش شد. این مرد یک هنرمند به نام Zhu Yu هست که در حال اجرای یک هنر مفهومی است. این اثرِ او خوردن انسان نام دارد و در فستیوال هنر شانگهای در سال ۲۰۰۰ اجرا شده است.

Yu درباره کارش اینطور می گه که : هیچ دینی نیست که آدم‌خوری رو منع کرده باشه، همینطور که هیچ قانونی هم برای اون وجود نداره. من از فاصله بین اخلاق و قانون استفاده کردم و کارم رو بر مبنای اون انجام دادم. Yu می گه که این جنین انسان رو از مدرسه پزشکی دزدیده اما سایت Snopes اشاره داره که به احتمال زیاد، این یک جنین انسان نیست، بلکه سر یک عروسک اسباب بازی هست که روی تنه اردک سوار شده.

یک شایعه می تونه فرهنگ ملت هارو هدف بگیره. پس بیایید ندانسته هیچ مطلبی رو گسترش ندیم.

  • 0 امتیاز
  • 0/5
0 امتیازX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 امتیازX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
منبع فارسی Central Clubs

منبع اصلی Snopes

درباره نویسنده

من امیر هستم، موسس این سایت. ۲۶ سال سن دارم و همیشه آرزو داشتم سایتی داشته باشم درباره عجیب‌ترین چیزهای دنیا. شاید این همون فرصت باشه.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

avatar
 

wpDiscuz
error: Alert: Content is protected !!

عجیب‌ترین‌های جهان را در ایمیلتان داشته باشید