عکس کاور پریز برق
b1
خانه » ۱۰ گاوصندوق خلاقانه!

۱۰ گاوصندوق خلاقانه!

b3

گاوصندوق ها را می‌توان به عنوان یکی از امن‌ترین مکان‌ها برای قرار دادن وسایل قیمتی نام برد. البته حتی امن‌ترین گاو صندوق‌ها نیز گاهی از شر دزدان رهایی ندارند.

همیشه ایمنی نمی‌تواند از وسایل قیمتی شما محافظت کند ولی در برخی از مواقع کمی هوش و خلاقیت می‌تواند کمک به سزایی در حفظ وسایل گران قیمت داشته باشد. در این مطلب نگاهی داریم به ۱۰ گاوصندوق خلاقانه که این روزها در بازارهای جهانی وجود دارند.

10- گاوصندوق ساعتی

ساعت

این ساعت شاید به نظر بسیار ساده و همچنین بدون هیچ حالت خاصی باشد اما به عنوان یکی از گاوصندوق‌های ایمن در چندسال اخیر شناخته شده است. بسیاری از سارقین به دنبال ساعت نمی‌گردند و کسی فکرش را هم نمی‌کند که در پشت ساعت یک گاو صندوق باشد.

9- گاو صندوق پریز برق

پریز برق

این پریز برق کاربرد عملیاتی ندارد و تنها می‌توان از آن به عنوان یک گاو صندوق کوچک برای نگه داری از وسایل قیمتی استفاده کرد. اندازه کوچک آن و همچنین قرار داشتن این پریز در سطح پایین از جمله دلایل ایمنی آن است.

8- قوطی چیپس امن

قوطی چیپس

این جعبه‌های چیپس شاید به نظر بسیار ساده باشند اما توسط کارخانه درست شده‌اند و لایه‌های مقاوم‌تری در بدنه آن‌ها به کار رفته است. این قوطی‌ها بهترین مکان برای مخفی کردن وسایل قیمتی هستند چرا که چند عدد چیپس هم در داخل آن وجود دارد تا کاملاً واقعی جلوه دهد.

7- گاوصندوق داخل شانه سر

شانه سر

این شانه تمام کارایی‌های یک شانه معمولی را دارد و البته دارای امکانات خاص دیگری نیز هست. درپوش بالایی آن از جای خود خارج می‌شود و می‌توانید وسایل قیمتی خود را در آن بگذارید. قسمت دندانه‌های این شانه قابل چرخش است و می‌توانید به کمک آن رمزی برای درپوش شانه بگذارید.

6- نگهداری اشیا در قوطی کنسرو

قوطی کنسرو

یکی از صندوق‌های مخفی که می‌توانیم از آن نام ببریم نمونه‌های مختلف قوطی‌های کنسرو است که شاید به نظر خیلی ساده برسند و حتی کاملاً پلمپ باشند اما در قسمت انتهایی آن‌ها درب مخفی وجود دارد که هر کسی شاید از آن خبر نداشته باشد.

5- تیشرت های امنیتی

لباس

یکی از مکان‌های قایم کردن وسایل می‌تواند در کمد لباس‌ها باشد اما اگر در کمد لباس‌ها یک تی شرت امنیتی داشته باشید محل قرار گرفتن پول‌های شما بسیار امن‌تر نیز می‌شود. این تیشرت ها دارای دو جداره مختلف هستند در بین این لایه‌ها تعداد بسیار زیادی جیب و کیف تعبیه شده است.

4- گاوصندوق کاهویی

کاهو

مواد غذایی که به صورت‌های خاصی درست شده‌اند نیز می‌توانند مکان‌های خوبی برای مخفی کردن وسایل قیمتی باشند. به تازگی یک شرکت امنیتی کاهوهایی را درست کرده است که ظاهری بسیار طبیعی دارند اما باطن آن‌ها محلی است برای قرار گرفتن وسایل قیمتی.

3- گاو صندوق‌های نوشابه‌ای

قوطی نوشابه

قوطی‌های نوشابه نیز می‌توانند یکی از مکان‌های بسیار عالی برای مخفی کردن وسایل قیمتی باشند. این نوشابه‌ها از جنس‌های خاصی ساخته شده‌اند که البته بسیار شبیه به قوطی‌های واقعی هستند اما آن‌ها را می‌توانید با وسایل قیمتی پر کنید و سپس در یخچال بگذارید. دیگر هیچ کس به آن دسترسی ندارد.

2- گاوصندوق شمعی

شمع

یکی از تازه‌ترین ایده‌ها برای ایجاد یک صندوق نامحسوس استفاده از شمع است. شمع‌های متفاوت را می‌توان در قالب‌های خاصی درست کرد که تنها دور آن بسوزد و باطن آن محلی باشد برای نگه داری از مهمترین وسایل قیمتی شما چرا که کمتر کسی به یک شمع دقت می‌کند.

1- نان یا گاو صندوق؟

نان

شاید بهترین و هوشندانه ترین ایده برای گاوصندوق را بتوان استفاده از نان دانست. این گاو صندوق از نان واقعی درست شده است اما مواد آن به گونه‌ای انتخاب شده است که برای مدت زیادی دوام آورند. داخل این نان‌ها محل‌های امنی برای نگه داری از وسایل قیمتی تعبیه شده است.


منبع خارجیOddee

امیر

امیر

من امیر هستم، موسس این سایت. ۳۰ سال سن دارم و از سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه‌ای به فعالیت‌های مربوط به وبمستری می‌پردازم. در حال حاضر به طراحی و بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی مشغولم. امیدوارم از مطالب لذت ببرید، منتظر خوندن نظراتتون هستم.

b2
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
فروشگاه اينترنتي
فروشگاه اينترنتي
۱۶ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳

واقعا عالی و شگفت انگیز بودند و خلاقیت بی نظیری را در ساخت آنها پیاده شده است

b1