cover divorce
b1
خانه » ۱۰ داستان طلاق که باور نخواهید کرد!

۱۰ داستان طلاق که باور نخواهید کرد!

b3

در این مطلب به شما درباره ۱۰ داستان طلاق خواهیم گفت که باورکردنی نیستند. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

10- زوجی که پس از ۵۷ سال دوباره با هم ازدواج کردند

remarry 50 years

این زوج که از ایالت یورکشایر (در شمال انگلستان) هستند در حالیکه بالای ۹۰ سال سن دارند با هم دوباره ازدواج کردند. ۵۷ سال پس از طلاق. لزلی هارپر ۹۳ ساله و السی ۹۰ ساله از دریفیلد، ابتدا در سال ۱۹۴۱ با هم ازدواج کردند اما چند سال بعد از هم جدا شدند و باز می‌بینید که در پیری با هم ازدواج کردند. زمانیکه این خانم و آقا شریکان زندگی خود را از دست دادند آقای هارپر جرأت کرد تا به سوی همسر سابق خود برود و دوباره تقاضای ازدواج دهد. خانم هارپر می‌گوید: این دفعه خیلی زندگی بهتری داریم. هر روز می‌خندیم. این زوج که یک دختر داشتند در سال ۱۹۵۴ از هم طلاق گرفتند. آن‌ها علت طلاق خود را مشقت‌های آقای هارپر در دوران خدمت در جنگ می‌دانند. تا سال ۲۰۰۴ آن‌ها خودشان را به ندرت می‌دیدند. آقای هارپر گفت: چیزی در ذهنم به من گفت که چرا نمی‌روی و السی را نمی‌بینی؟ این باعث دوباره یکجا شدن آن‌ها و منجر به ازدواجشان در بریدلینگتون در روز شنبه شد. خانم هارپر گفت: زمانیکه آن‌ها یکدیگر را دوباره ملاقات کردند آن‌ها گفتند که دیگر هرگز جدا نخواهند شد.

9- سربازی که به کمک کنسول بازی Nintendo Wii فهمید که همسرش به او خیانت کرده

mii

یک سرباز آمریکایی از کنسول بازی استفاده کرد و کشف کرد که همسرش زمانیکه او در جنگ عراق بوده به وی خیانت کرده. این سرباز که نامش تونی می‌باشد ادعا می‌کند که به رابطهٔ همسرش با مردی دیگر زمانی پی برده که داشته در کنسول Wii تاریخچهٔ بازی کردن‌ها را جستجو می‌کرده. او از جنگ عراق یکسال بعد به خاطری برگشت که دوستانش به او گفتند که همسرش با یک نفر دیگر ملاقات می‌کند اما همسرش ادعا کرد که او فقط این مرد غریبه را یکبار بوسیده است! تونی ادعا کرد که همسرش با یک بولینگ باز حرفه‌ای بوده و به او خیانت کرده. تونی کنسول بازی را با خودش به عراق برده بود اما این کنسول را توسط پست به خانه فرستاد زمانیکه به همسرش گفت که دارد به خانه برمیگردد.

برایش بسیار سخت بود زمانیکه برگشت و دید که یک شخصیت جدید توسط هر بازیکن در کنسول بازی‌اش ساخته شده. معمولاً هر شخصیت در این کنسول بازی طوری ساخته می‌شود که خصوصیت‌های فیزیکی و چهرهٔ شبیه به افراد را در بر دارد. وقتیکه از کنسول بازی Nintendo Wii خویش استفاده کرد دید که شخصیتی در آن ساخته شده که او آن را نساخته است.

او گفت که شخصیت جدید ساخته شده در بازی بسیار شبیه مردی است که او همسرش را به رابطه با وی متهم کرده. او به بخش پیغام‌های این کنسول بازی می‌رود و روی بخش تقویم آن کلیک می‌کند. تونی می‌گوید با استفاده از این لیست دیدم که شب‌های زیادی را همسرم با استفاده از شخصیت خودش در بازی با شخصیت آن مرد بازی بولینگ انجام داده است.

تونی از همسرش جدا شد و طلاق گرفت.

8- مردی که زنش را به خاطر مجبور ساختنش به خوردن روزانهٔ کیک رها کرد

cake eating

این مرد همسرش را به خاطری رها کرد که وی را مجبور کرده بود در هر وعدهٔ غذایی کیک بخورد. چنگ یو گفت او ابتدا از خوراکیهای شیرین لذت می‌برد اما حالا با ذکر کلمهٔ کیک مریض می‌شود. کیک تخم مرغی، کیک میوه‌ای، کیک شکلاتی. او گفت: من احساس سطل آشغال کیک فروشی را کرده‌ام. مرد ۳۱ ساله از شهر بیجینگ چین همسرش تیان مائه ۲۷ ساله را تهدید به طلاق کرد تا کیک پزی را متوقف کند.

7- یک زن به‌دلیل این‌که همسرش مادرش را به ماه عسلشان آورده بود طلاق گرفت

honeymoon inlaw

این برای زوج‌ها عادیست که مشکلات مادر شوهر و مادر زن داشته باشند، اما این مشکلات معمولاً در ماه عسل شروع نمی‌شود! بدبختانه این یک مورد قابل تحمل برای یک زن ایتالیایی به نام ماریانا نبود زماینکه شوهرش مادرش را با خودشان به ماه عسل به فرانسه آورد. تازه عروس نمی‌دانست که مادر شوهر جدیدش قصد کرده تا با آن‌ها به تعطیلات برود. او به سادگی خود را در فرودگاه رم نشان داد و با اعتماد به نفس در صف ایستاد و با زن و شوهر ناراضی در هواپیما یکجا به سفر رفت. تازه عروس خشمگین از همسرش خواست که مادرش را به خانه بفرستد، اما پسر مامان تقاضای همسرش را رد کرد.

زن ۳۶ ساله ۳ هفته را در فرانسه سپری کرد سپس از همسرش تقاضای طلاق گرفت به خاطر اینکه وی احساسات بی اندازه به مادرش داشت. این زوج بعد از ۱۲ ماه عشق در یک کلیسا در رم با هم ازدواج کرده بودند. ماریانا همسرش را ترک و به ناپلی رفت.

6- زن و شوهر مصری که با پیامک از هم طلاق گرفتند

sms divorce

یک زن از قاهرهٔ مصر و همسرش که یک افسر ارتش بود بعد از جر و بحث و دعوا پشت تلفن، تماس را قطع کردند. مرد دوباره به همسرش زنگ می‌زند اما خانم جواب نمی‌دهد و آمادهٔ ادامه دادن به دعوا نیست. صدای مسیج (پیامک) موبایل خانم بلند می‌شود و وقتی خانم آن را می‌خواند می‌بیند که شوهرش نوشته: «من از تو طلاق می‌گیرم، این به تو خواهد آموخت که جواب پاسخ ندادن به تلفن‌های من چیست.» زن شروع به آشتی کردن کرد اما این آشتی با یک جر و بحث دوباره شکسته شد، زن از خانواده‌اش خواست تا میان او و همسرش میانجیگری کنند اما شوهرش در مسیجی دیگر نوشت: «من از تو طلاق می‌گیرم، از دیگران نخواه که در کار ما مداخله کنند.» یک مصالحهٔ دیگر. یک جر و بحث دیگر. و یک اعلام طلاق دیگر از سوی شوهر اما این بار رو در رو.

قانون اسلام طلاق گرفتن از طرف مردان را آسان کرده، ولو اینکه اطمینان از مسائل مالی اغلب حاصل نمی‌شود. یک شوهر باید فقط به همسرش بگوید «أنت طلاق» _ یعنی تو را طلاق می‌دهم _ سه بار، و منظورش همین باشد تا به ازدواج پایان دهد.

زن و شوهر حالا می‌خواهند که آشتی کنند اما این شفاف نیست که آیا آنها طلاق گرفته‌اند یا نه؟ زن گفت که شوهرش دوباره او را می‌خواهد اما عالمان دینی که او با آنها مشورت کرده به او گفته‌اند که او در برابر خدا طلاق گرفته و اگر به سمت مرد برگردد خارج از رابطهٔ زناشویی خواهد بود. حالا اگر خانم قبول نکند که برگردد و دادگاه رأی بر باطل بودن پیغام‌ها و دوام رابطهٔ زناشویی دهد او با خطر از دست دادن پسر کوچکش مواجه خواهد بود.

5- عروس جوانی از همسر ۶۲ سالهٔ خود به‌دلیل این‌که نمی‌توانست او را تحمل کند طلاق گرفت

young bride

این غیر معمول نیست وقتیکه یک مرد ثروتمند پیر با یک دختر جوان که جای نوه‌اش را دارد ازدواج می‌کند. غیر معمول این است که یک دختر به خاطر تحمل نکردن شوهرش از او طلاق بگیرد. این چیزیست که برای کریستین جورجی ۲۲ ساله مو بلوند که با یک مرد ۸۴ سالهٔ پرنفوذ به نام جوئی هاردی ازدواج کرده بود اتفاق افتاد.

زندگی مرفه همراه با ولخرجی نمی‌تواند بر ناسازگاری تازه عروس غالب شود. جورجی گفت آنها طلاق گرفتند به خاطر اینکه زندگی هاردی بسیار سریع بود _ نه به خاطر اینکه اختلاف سنی داشتند. این زوج طلاق خود را در آگوست سال ۲۰۰۷ میلادی اعلام کردند و تقاضای طلاق ایشان توسط قاضی در آپریل ۲۰۰۸ پذیرفته شد. همه می‌پرسند آیا این عجیب نبود؟ جورجی گفت: واقعاً عجیب نبود چون‌که همسرش قلبش جوان بود. بنابراین خیلی برایم مشکل بود که با او ادامه بدهم… جورجی گفت: وقتی شما با جت شخصی خودتان فقط در مدت ۴ روز ۱۰ بار مسافرت می‌کنید _ اروپا دیوانه کننده بود _ ما هر یک و نیم روز در یک جای دیگر از جهان بودیم. این یک ذره بیش از حد برای من سریع بود.

جورجی گفت که رابطه را با یک‌مقدار پول رها کرده، اما او باور دارد که اندازهٔ پرداخت بیگناهی او را اثبات می‌کند. جورجی گفت که تقاضای چنین زندگی مرفهی او را از عشق اولش جدا کرد، او گفت که زندگی با پسرش متیو را به جای این ازدواج ترجیح داد.

4- تقاضای طلاق یک زن به‌دلیل این‌که همسرش نمی‌خواست لباس زیر بپوشد!

no underwear

یک زن رومانیایی ۲۴ ساله در حالی از همسرش تقاضای طلاق کرد چون آقا حاضر به پوشیدن لباس زیر نبود. امیسه نگی زنیست که در یک دهکدهٔ کوچک در لمنیا زندگی می‌کند و تنها با همسرش تاماس یک سال است که زندگی کرده. در ابتدای مراسم ازدواج او از بی علاقگی همسرش نسبت به پوشیدن لباس زیر آگاه نبود. در اوایل امیسه از لباس زیر نپوشیدن همسرش اذیت نمی‌شد اما وقتیکه مشاهده کرد که زنان دیگر از روی کنجکاوی و از آنجایی که می‌دانستند این مرد عادت عجیب لباس زیر نپوشیدن دارد به او زل می‌زدند ناراحتی‌اش آغاز شد.

در مقابل قاضی دادگاه تاماس نگی اظهار داشت که عاشق همسرش است و او طلاق نمی‌خواهد. اما اظهار داشت که من هرگز لباس زیر نخواهم پوشید حتی اگر زنم از من طلاق بگیرد. او اضافه کرد: لباس زیر به سادگی مرا بسیار ناراحت می‌کند.

3- زنیکه از همسرش به خاطر خالی کردن شکمش در دیگ غذا تقاضای طلاق کرد

poop pot

یک زن نیجریایی از همسرش تقاضای طلاق کرد چون همسرش پس از مصرف الکل در دیگ غذایشان استفراغ کرد. الوواکله اوگندله به دادگاه گفت که همسرش الووافمی یک آدم مست بود و تمامی توالت‌ها را رها کرد و دور از نزاکت و ادب خودش را در ظرف غذایشان راحت کرد.

خانم اوگندله گفت که او دیگر همسرش را دوست ندارد چون همسرش در خانه داری و بهبود وضعیت کاری ناکام شده. آقای اوگندله مسئلهٔ الکل را رد می‌کند اما اعتراف می‌کند که عشق بین آنها از دست رفته.

2- زنی به‌دلیل این‌که همسرش او را در شرط بندی از دست داد طلاق گرفت

poker bet

یک مرد روسی بعد از اینکه در مسابقهٔ قمار کارت بازی تمام پولش را از دست داد همسرش را به جای پول نقد در میدان گذاشت و او را باخت.

اندری کارپوف از مورمنسک زمانیکه پولش در بازی پوکر تمام شد به حریف خود پیشنهاد داد که همسرش را به جای پول نقد در بازی قبول کند تا بتواند به بازی ادامه دهد. زمانیکه او بازی را باخت و رقیبش سرجی برودوف از او خواست تا چیزهایی را که برنده شده به او بدهد، همسرش تاتیانا بسیار عصبانی شد و از او طلاق گرفت و با رقیبش برودوف رابطهٔ جدیدش را آغاز کرد.

خانم با برودوف ازدواج می‌کند و می‌گوید از اینکه همسر اولش را رها کرده پشیمان نیست. او گفت کار شوهرش غیر انسانی و تحقیر کننده بود و او به شدت خجالت کشیده است اما به محض اینکه شوهرش چنین کاری کرد او فهمید که باید از وی جدا شود. او گفت: سرجی یک مرد بسیار خوشتیپ، و خوش مشرب بود و من از با او بودن بسیار خوشحال هستم حتی اگر او مرا در مسابقهٔ پوکر برده باشد.

1- مردی که از همسرش به خاطر درخواست زیاد سکس طلاق گرفت

police sex

مسئولین پلیس گفتند که یک مرد بیچارهٔ ترکی که در کشور آلمان زندگی می‌کند به پلیس مراجعه کرد و از آنها خواست تا در مقابل میل به سکس سیر نشدنی زنش نسبت به او از او محافظت کنند. این مرد به پلیس محلی منطقهٔ خود در جنوب غرب کشور آلمان روز سه شنبه مراجعه می‌کند و می‌گوید که او از ۴ سال پیش روی مبل می‌خوابد تا از چنگال همسر ۱۸ ساله و مادر دو فرزندش فرار کند.

حالا او تصمیم گرفته که طلاق بگیرد و جدا شود. به امید اینکه بتواند در نهایت کمی استراحت کند، مخصوصاً وقتیکه به سر کار می‌رسد نگران این است که خوب استراحت نکرده، پلیس در یک بیانیه گفت: در حال حاضر این غیر ممکن است چون این مرد می‌گوید که همسرش مداوم به اتاق نشیمن می‌آید و از همسرش می‌خواهد تا به وظایف همسر بودنش عمل کند. مرد از پلیس خواست تا به او کمک کنند که بتواند در شب بخوابد.

منبع فارسیدنیای سبز

منبع خارجیOddee

امیر

امیر

من امیر هستم، موسس این سایت. ۳۰ سال سن دارم و از سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه‌ای به فعالیت‌های مربوط به وبمستری می‌پردازم. در حال حاضر به طراحی و بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی مشغولم. امیدوارم از مطالب لذت ببرید، منتظر خوندن نظراتتون هستم.

b2
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
امیر جباری
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۳۸

خوشبحال اولی حال میکرد خر چرا طلاقش داد

b1