عکس-کاور-موزه-شکنجه۹
b1
خانه » موزه شکنجه در مالت!

موزه شکنجه در مالت!

b3
+18

Mdina پایتخت تاریخی مالت است. این شهر کمتر از ۳۰۰ نفر جمعیت دارد، اما یکی از ترسناک‌ترین و حیرت‌آورترین موزه‌های زمین در اینجا برپا است، موزه شکنجه.

در اینجا ابزارها و مراحل اعمال شکنجه بازسازی‌شده و در صحنه‌های واقعی در معرض تماشا قرار می‌گیرند. تنها دیوارها می‌دانند که چند نفر زندانی به خاطر شکنجه و اعدام در اینجا مرده‌اند. اعدام‌ها و شکنجه‌هایی که تنها در همین سلول‌ها انجام می‌گرفت و تا سال ۱۸۱۳ ادامه داشت.

هیچ‌چیز فراموش نشده: تمام انواع شکنجه از آغاز امپراطوری رم، زمان حکومت عرب‌ها و دوره پادشاهان مالتی. رومی‌ها مصلوب ساختن را ترجیح می‌دادند و عرب‌ها قربانیان را زیر سنگ‌های بزرگ می‌گذاشتند.

در محیط این موزه سکوت، سرما و تاریکی حکمفرما است. سلول‌های پیشین زندان الان هم وهمناک هستند با ابزارهای شکنجه وحشتناکی که مو بر بدن انسان سیخ می‌کند. نمونه این ابزارها ابزار ناخن کشی و وسیله‌ای است که به بدن وصل شده و بدن را آنقدر دور خود می‌پیچاند تا از بینی و دهان و گوش و حتی دست‌ها و پاها خون جاری شود.

جسدهای بدون سر، آدم‌های اعدام‌شده، اسکلت‌ها، افراد طاعونی و جلادان و شکنجه گران را در تصاویر می‌بینید.

موزه-شکنجه (6) موزه-شکنجه (7) موزه-شکنجه (8) موزه-شکنجه (9) موزه-شکنجه (2) موزه-شکنجه (1) موزه-شکنجه (3) موزه-شکنجه (4) موزه-شکنجه (5) موزه-شکنجه (10) موزه-شکنجه (11) موزه-شکنجه (12)

منبع فارسیسیمرغ

منبع خارجیThe Hidden Fact

امیر

امیر

من امیر هستم، موسس این سایت. ۳۰ سال سن دارم و از سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه‌ای به فعالیت‌های مربوط به وبمستری می‌پردازم. در حال حاضر به طراحی و بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی مشغولم. امیدوارم از مطالب لذت ببرید، منتظر خوندن نظراتتون هستم.

b2
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
neda
neda
۹ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۳۲

وای چه وحشتناک، چقدر غیرانسانی.. کاش میشود تمام موزها و جاهای دیدنی دنیا رو گشت و دیدن کرد و چقدر حیف که ما به این دنیای پر از شگفتی پا میزاریم و فقط قسمتی ناچیزی رو دیدن میکنیم ،مرسی از مطالب خوبتون

Immortality unlimited
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۰۲

افتضاح بود! :angry:

لیلا
لیلا
۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۴:۵۵

ممنون خیلی عالی بود.

sadra ebrahimi
۱۰ دی ۱۳۹۸ ۲۱:۲۹
Reply to  لیلا

اگه خوشت اومد میخوای بفرستمت اونجا :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

b1