10 فردی در آب
b1
خانه » ۱۱ تصویر منتخب مسابقه مسافر نشنال جئوگرافیک ۲۰۱۳!

۱۱ تصویر منتخب مسابقه مسافر نشنال جئوگرافیک ۲۰۱۳!

b3
2013

برندگان بیست و پنجمین مسابقه مسافر نشنال جئوگرافیک اعلام شد. نفر اول واگنر آجو از برزیل بود که برنده سفری دو نفره به جزایر گالاپاگوس به مدت ده روز شد. در این قسمت ده عکس برنده از نگاه مخاطبان را نیز برایتان جمع‌آوری کردیم. عکس‌ها شامل توضیحات نوشته شده عکاسان می‌باشند.

11- برنده منتخب بینندگان: چشم‌اندازی دیگر از روز

چشم‌اندازی دیگر از روز

ماهیگیری در ساحل بیرا اندونزی (©دودی کوسوما مسابقه عکس مسافر نشنال جئوگرافیک)

10- فردی در آب

فردی در آب

خانمی برای خانواده خود آب می‌برد. روستای آن‌ها در باگان میانمار است. (©مارسلو سالوادور مسابقه عکس مسافر نشنال جئوگرافیک)

9- گوانجیانگ شو

گوانجیانگ شو

گوانجیانگ شو نام یک گروه مشهور تایوانی است که فعالیت‌های مختلفی را انجام می‌دهند. آن‌ها چهره خود را کاملاً رنگ می‌کنند، دندان‌های نیششان را از دهان بیرون می‌آورند، معمولاً افراد پر زوری هستند و خود را نگهبان عالم اموات می‌دانند. (©چان کواک هانگ مسابقه عکس مسافر نشنال جئوگرافیک)

8- جغد شرقی

جغد شرقی

کارشناس مخفی شدن. جغد شرقی که در این تصویر مشخص شده این کار را خیلی عالی انجام داده. شما برای دیدن این پرنده شکاری باید چشمان تیزی داشته باشید. باتلاق اوکفنوکی در جورجیا. (©گراهام مک‌جورج مسابقه عکس مسافر نشنال جئوگرافیک)

7- نواختن پیانو در غروب آفتاب

نواختن پیانو در غروب آفتاب

خیابانی در گویینزتاون زلاندنو در پایان یک روز پر از فشار و استرس. صحنه آرام و حزین با پس‌زمینه صدای پیانو. (©نیکولای اسمرنیک مسابقه عکس مسافر نشنال جئوگرافیک)

6- کودکی از ریندیر

کودکی از ریندیر

مایکل انده پسر سامی، یکی از دامداران ریندیری است و در خانه پس از یک روز سرد و طولانی مشغول استراحت است. کودکان ریندیری مسئولیت رسیدگی به حیوانات و زمین‌هایشان را یاد می‌گیرند تا از این سن مقاوم شوند. مایکل جوان از طبیعت چیزهای زیادی می‌دانست که من همیشه آرزوی یادگیری آن‌ها را داشتم. ماگرویای نروژ. (©میشل اسچانتز مسابقه عکس مسافر نشنال جئوگرافیک)

5- ساکورا

ساکورا

این‌ها شکوفه گیلاس است که به ژاپنی‌ها به آن ساکورا می گویند. شکوفه گیلاس نماد گلها در ژاپن است. درخت گیلاس انواع مختلفی دارد که قدیمی‌ترین آن نوعی به نام ادو هیگان است. (©هیدیوکی کاتاگیری مسابقه عکس مسافر نشنال جئوگرافیک)

4- فرقه تاتا هوندا

فرقه تاتا هوندا

برای گرفتن این عکس به داخل فرقه مخفی تاتاهوندا در کنگو رفتم. خانم‌ها در حال آماده شدن برای انجام مراسم خود هستند. (©گرگلی لانتایی سانت مسابقه عکس مسافر نشنال جئوگرافیک)

3- بگو سیب

بگو سیب

دو چیتا روی ماشین گردشگران پارک ملی ماسایی مارا در کنیا پریدند. (©یونی بونه مسابقه عکس مسافر نشنال جئوگرافیک)

2- رعد و برق در فالس کیوای آمریکا

رعد و برق در فالس کیوای آمریکا

من به امید گرفتن عکس از کهکشان و ستاره‌ها به این خرابه اومده بودم، اما به جاش رعد و برقی رو شکار کردم که این تصویر دراماتیک رو به وجود آورد. (©ماکس سیگل مسابقه عکس مسافر نشنال جئوگرافیک)

1- برزیل - مسابقه دوگانه

برزیل-مسابقه دوگانه

من در حال عکاسی از مسابقه دوگانه شنا و دو بودم. این عکس رو درحالی‌که لنزم مرطوب شده بود گرفتم، اما انرژی زیاد این بچه‌ها من رو در مورد عکسم نگران نکرد. (©واگنر آجو مسابقه عکس مسافر نشنال جئوگرافیک)

منبع فارسیعجایب جهان

منبع خارجیBoston

محمد جعفری

محمد جعفری

من یک گرافیست هستم!

b2
b1