عکس کاور انگشتر جادویی
b1
خانه » ۱۰ گجت برتر سال ۲۰۱۵!

۱۰ گجت برتر سال ۲۰۱۵!

b3
2015

انگشتر جادویی، تصفیه کن گاردین، کفی هوشمند کفش، چراغ سنفونی، کمربند هوشمند، هدفون آرامش بخش، کیف پول الکترونیکی، ساعت ورزشی هوشمند، تشک رویایی و ترازوی اندازه گیری ارزش غذایی ۱۰ گجت برتر سال شدند.

10- انگشتر جادویی

انگشتر جادویی
گجتی است که همچون انگشتر در دست قرار می‌گیرد، این امکان را برای شخص فراهم می‌کند که بتواند به‌وسیله آن تلویزیون را روشن کند، لامپ‌ها را خاموش کند، و همچنین امکان نصب نرم افزار بر روی گوشی‌های هوشمند را مهیا می‌سازد. این ابزار شخص را همچون شعبده بازها می‌کند!

9- تصفیه کن گاردین

تصفیه کن گاردین
این دستگاه ترکیبی از فیلتر آب و تصفیه کن است و برای راه اندازی آن نیازی به باتری و سایر مواد شیمیایی نیست. تنها با یک پمپ مکانیکی کار می‌کند و در هر دقیقه قادر به تصفیه ۲٫۵ لیتر آب است ضمن اینکه توانایی از بین بردن باکتری‌ها و دیگر ویروس‌های موجود در آب را دارد.

8- کفی هوشمند کفش

کفی هوشمند کفش
این کفی هوشمند به‌وسیله نصب نرم افزار بر روی گوشی‌های هوشمند و بلوتوث آن با کفی کفش ارتباط بر قرار می‌کند و می‌تواند دمای پا را تنتظیم کند. یعنی در زمستان بر اثر سرما درجه پا را افزایش می‌دهد و در تابستان آن را خنک می‌کند.

7- چراغ سنفونی سونی

چراغ سنفونی سونی
طراحی ویژه این چراغ بطوری است که علاوه بر لامپ LED، یک اسپیکر (بلندگو) هم داخل آن تعبیه شده است و با نصب نرم افزار بر روی گوشی‌های هوشمند فعال می‌شود و این امکان را فراهم می‌سازد که صدا و نور وسایل الکترونیکی را از دور کنترل کنیم به عبارت دیگر همچون یک گیرنده عمل می‌کند.

6- کمربند هوشمند

کمربند هوشمند
این کمربند هوشمند دارای یک موتور کوچک است و میزان فعالیت بدن و همچنین دور کمر را اندازه می‌گیرد و بر اساس آن با بدن منطبق می‌شود و اندازه کمر را بر اساس قطر آن در طول روز تنظیم می‌کند.

5- هدفون آرامش بخش

هدفون آرامش بخش
این هدفون آرامش بخش همچون نوار مغز به اندازه گیری فرکانس‌های مغز می‌پردازد و با اتصال به گوشی هوشمند فضایی بدون استرس در ذهن ایجاد می‌کند.

4- کیف پول الکترونیکی

کیف پول اکترونیکی
این کیف پول الکترونیکی از قابلیت ذخیره اطلاعات ۱۰ هزار کارد الکترونیکی برخوردار است و می‌تواند تمامی اطلاعات کارت‌ها را بر روی یک کارت موسوم به «کارت جمعی» قرار دهد. همچنین این کیف پول الکترونیکی دارای سیستم سخن نگار است و تا زمانیکه صدای صاحب خود را تشخیص ندهد، هیچ عملیات بانکی انجام نمی‌دهد.

3- ساعت ورزشی هوشمند

ساعت ورزشی هوشمند
این ساعت ورزشی هوشمند میزان ضربان قلب، تعداد گام‌های برداشته شده، تعداد پله‌هایی که بالا رفته‌ایم و مجموع زمان فعالیتی که انجام داده‌ایم را محاسبه می‌کند و همچون یک مربی ورزشی عمل می‌کند.

2- تشک رویایی

تشک رویایی
این تشک به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند در فصل سرما دمایی منطبق با بدن انسان ایجاد کند و همچنین در تابستان موجب خنک شدن دمای بدن شخص شود تا خوابی دلپذیر را به همراه بیاورد.

1- ترازوی اندازه گیری ارزش غذایی

ترازوی اندازه گیری
این ترارزو که از فناوری پیچیده‌ای برخوردار است می‌تواند در هنگام وزن مواد خوراکی، اطلاعات دقیقی راجع به ارزش غذایی آن بدهد.

منبع فارسیمهر

منبع خارجیDigital TrendsPocket Lint

امیر

امیر

من امیر هستم، موسس این سایت. ۳۰ سال سن دارم و از سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه‌ای به فعالیت‌های مربوط به وبمستری می‌پردازم. در حال حاضر به طراحی و بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی مشغولم. امیدوارم از مطالب لذت ببرید، منتظر خوندن نظراتتون هستم.

b2
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
امیر عباس
امیر عباس
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۱۹

عالی بود امیر جون

b1