cover Istvan Banyai (10)
b1
خانه » ۲۹ تصویر که از تصویر قبلی زوم بک شده‌اند!

۲۹ تصویر که از تصویر قبلی زوم بک شده‌اند!

b3

این اثر یک کتاب بی متن از Istvan Banyai هست که به طور آرام از تصویر قبلی زوم بک می‌کند و دور می‌شود. این دور شدن و هیجان برای اینکه بفهمیم در تصویر بعدی چه چیزی وجود دارد، بیننده را به ورق زدن کتاب ترغیب می‌کند.

Istvan Banyai

حرکت‌های پیوسته دوربین رو به عقب و بازی‌های بصری ناشی از آن در این مجموعه تصاویر احساس به بازی گرفته شدن را به بیننده می‌دهد و بعد از هر مرحله بیننده را متوجه اشتباه خود در مورد پیش بینی نتیجه داستان نموده و برای ادامه آن تشویق می‌کند. این مجموعه تصاویر متعلق به یکی از موفق‌ترین کارهای بانیای در کتاب کوچکی به نام «زوم» است که تمام آنها با همین تمهید دور شدن فاصله بیننده از موضوعات تو در تو ادامه پیدا می‌کند.

صفحات این کتاب را در زیر می‌توانید مشاهده کنید.

Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai Istvan Banyai

منبع فارسیتصویر

امیر

امیر

من امیر هستم، موسس این سایت. ۳۰ سال سن دارم و از سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه‌ای به فعالیت‌های مربوط به وبمستری می‌پردازم. در حال حاضر به طراحی و بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی مشغولم. امیدوارم از مطالب لذت ببرید، منتظر خوندن نظراتتون هستم.

b2
10 نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
امیر جباری
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۷:۱۳

دهنتون خیلی باحال بود

امیر عباس
امیر عباس
۳۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۲۴

عالی بود

ممتاز
ممتاز
۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۸:۲۸

عجب واقعن این به من جالب بود دنیا بسیار بزرگ است

حسین
حسین
۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۳۵

جالب بود.
منو برای چند لحظه به فکر فرو برد.

Eli_F
Eli_F
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۲۶

بسیار عالی
بی انتهایی دنیا در عین کوچکی…
ممنون از مطلب زیباتون…

b1