عکس کاور نقاشی ماشین کثیف (15)
b1
خانه » هنر عجیب از اسکات وید: نقاشی‌های زیبا روی ماشین‌های کثیف!

هنر عجیب از اسکات وید: نقاشی‌های زیبا روی ماشین‌های کثیف!

b3

احتمالاً شما هم اتومبیل‌هایی که صاحب آن دستی به سر و روی آن نکشیده‌اند و بسیار کثیف و گرد و خاکی هستند دیده‌اید و با واژه «لطفاً مرا بشویید» نوشته شده بر روی آن آشنا هستید. اما آیا می‌دانستید همین اتومبیل شسته نشده و کثیف می‌تواند تابلویی برای خلق یک اثر هنری زیبا باشد؟

Scott Wade برای خلق اثر هنری از ماشین‌های آلوده بهره برده و مانند بوم نقاشی بر روی آن به نقاشی پرداخته است. در زیر می‌توانید نمونه‌هایی از این نقاشی‌ها را مشاهده کنید و در گالری سایت این هنرمند نقاشی‌های بیشتری را مشاهده کنید.

نقاشی ماشین کثیف (9) نقاشی ماشین کثیف (10) نقاشی ماشین کثیف (11) نقاشی ماشین کثیف (12) نقاشی ماشین کثیف (13) نقاشی ماشین کثیف (8) نقاشی ماشین کثیف (7) نقاشی ماشین کثیف (6) نقاشی ماشین کثیف (5) نقاشی ماشین کثیف (4) نقاشی ماشین کثیف (15) نقاشی ماشین کثیف (1) نقاشی ماشین کثیف (2) نقاشی ماشین کثیف (3) نقاشی ماشین کثیف (14) olympus digital camera نقاشی ماشین کثیف (8)

منبع فارسیآی‌تی‌بلاگ

منبع خارجیDirty Car Art

امیر

امیر

من امیر هستم، موسس این سایت. ۳۰ سال سن دارم و از سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه‌ای به فعالیت‌های مربوط به وبمستری می‌پردازم. در حال حاضر به طراحی و بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی مشغولم. امیدوارم از مطالب لذت ببرید، منتظر خوندن نظراتتون هستم.

b2
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
سعید
سعید
۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹

سلام

مطالب سایت شما فوق العاده هست
ممنونم

b1