cover-dead_flies_art_01
b1
خانه » هنرنمایی با مگس های مرده!

هنرنمایی با مگس های مرده!

b3

یک عکاس سوئدی با جمع‌آوری لاشه مگس های مرده از کنار پنجره‌ و لامپ‌های خانه خود و با کمک خلاقیت و هنر خود و مداد طراحی‌اش زندگی تازه‌ای به آن‌ها بخشیده و به نوعی سیرک حشرات مرده به راه انداخته است.

ماگنس ماهر ۴۰ ساله می‌گوید: سال‌ها پیش این ایده در یک مهمانی به ذهن من خطور کرد. در آن مهمانی من خسته شدم و برای قدم زدن به بیرون آمدم و یک حشره مرده بر روی زمین پیدا کردم و بلافاصله این ایده به ذهن من خطور پیدا کرد.

وی در ادامه می‌افزاید: من این حشره‌ها را در خانه بر روی یک کاغذ سفید و در وضعیت‌های مختلفی گذاشتم و با مداد خودم محیط پیرامون آن‌ها و دست و پای آن‌ها را ترسیم کردم و بعد از آن‌ها عکس گرفتم.

این عکاس اهل شهر کارلسکوگا از این حشره‌ها در حالت‌های مختلفی مانند خوردن و خوابیدن، حمام آفتاب گرفتن، شنا کردن و حتی شیرجه زدن و یا رقصیدن عکس گرفته است. وی همچنین تاکید می‌کند که وی برای این کار هیچ کدام از این حشره‌ها را نکشته و یا از آن‌ها سوءاستفاده نکرده است.

این عکاس سوئدی عکس‌های خود از این حشرات مرده را به قیمت هر نسخه ۳۵ یورو به فروش گذاشته و برنامه تهیه یک مجموعه ۲۵ عکسی از این حشرات را دارد.

dead_flies_art_01 dead_flies_art_02 dead_flies_art_03 dead_flies_art_05dead_flies_art_11 dead_flies_art_12 dead_flies_art_13 dead_flies_art_14dead_flies_art_15 dead_flies_art_04 dead_flies_art_06 dead_flies_art_07dead_flies_art_08 dead_flies_art_09 dead_flies_art_10

منبع فارسیفارنت

منبع خارجیTelegraph

امیر

امیر

من امیر هستم، موسس این سایت. ۳۰ سال سن دارم و از سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه‌ای به فعالیت‌های مربوط به وبمستری می‌پردازم. در حال حاضر به طراحی و بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی مشغولم. امیدوارم از مطالب لذت ببرید، منتظر خوندن نظراتتون هستم.

b2
3 نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
MOHAMMAD HESAM
MOHAMMAD HESAM
۷ آبان ۱۳۹۹ ۲۳:۲۶

چون داشت میشاشید؟!

امیرحسین سلیمی
۲۸ دی ۱۳۹۶ ۱۶:۳۷

دومی mrgreen mrgreen mrgreen lol lol :bigsmile:

حسين
حسين
۱۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۴:۴۶

فقط عكس دوميه mrgreen mrgreen mrgreen mrgreen smile

b1