عکس-کاور-چوب۱
b1
خانه » هنری شگفت‌انگیز با چوب از لیویو دی مارسی!

هنری شگفت‌انگیز با چوب از لیویو دی مارسی!

b3

لیویو دی مارسی Livio De Marchi درودگری هنرمند که متولد ونیز – ایتالیا است. از کودکی در کارگاه‌های هنری و مجسمه سازی کار کرده و بعد‌ها رشته نقاشی و مجسمه سازی را بصورت حرفه‌ای و آکادمیک ادامه داده است.

وقتی او کارگاه شخصی خودش را باز کرد، ذوق کار با مواد مجسمه سازی چون فلز، خمیر، سنگ مرمر و… جای خود را به مهارتی خاص در تراش و حکاکی چوب داد. چوب به محبوب‌ترین عنصر و اساس کارهای هنری او تبدیل شد. او در این هنر به مهارتی بی‌بدل دست یافت. مهارتی که او را تبدیل به سر‌شناسترین هنرمند درودگر در عرصه کار با چوب کرد و به جهان شناساند. او در اولین نمایشگاه انفردی خود کارهای فانتزی‌اش را به نمایش گذاشت و با استقبال خوبی مواجه شد.

هر چه ارتباط و کار او با چوب بیشتر می‌شد، مهارتش در ساخت وسایل و ابزار مکانیکی چون؛ موتور، دوچرخه، ماشین دو منظوره (قایق و هم ماشین خشکی) و… بیشتر می‌شد. او نوآوری‌های بسیاری در این زمینه از خود نشان داده و به جا گذاشته است. نو‌آوری‌هایی که در صنعت اتومبیل از آن بهره‌برداری می‌شود.

آتار هنری او تاکنون در نمایشگاه‌های بین‌المللی کشور‌ها و شهرهای زیادی چون؛ لندن، پاریس، زوریخ، نیویورک، لوس آنجلس، سان فرانسیسکو و توکیو به نمایش در آمده است. مجلات هنری و رسانه‌های ملی نیز هنر و آثار او را بسیار ستوده‌اند.

marchi3_0.preview marchi8_0.preview marchi10.preview marchi2marchi11.preview 1 07_2_big marchi12mongomeri sedia-tuta shopping slip sottovestestivali_mocassini tavolo-borsa-tette tavolo-drappo topolino vespawoodart12 woodart14 borsa borset1 carriage_and_horses.previewDeMjacket.preview frack impermeabile-giornale march6.preview 07_1_big252520

منبع فارسیهمشهری آنلاین

منبع خارجیLivio De Marchi

امیر

امیر

من امیر هستم، موسس این سایت. ۳۰ سال سن دارم و از سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه‌ای به فعالیت‌های مربوط به وبمستری می‌پردازم. در حال حاضر به طراحی و بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی مشغولم. امیدوارم از مطالب لذت ببرید، منتظر خوندن نظراتتون هستم.

b2
b1