مناظر خوشمزه و خوراکی از کارل وارنر!

کارل وارنر هنرمند عکاس متولد ۱۹۶۳ لیورپول انگلستان است که تصاویر جالبی را با مواد خوراکی خلق کرده و سپس از آن‌ها عکس گرفته است. کارل وارنر می‌گوید در پرورش فکر پشت این مجموعه و اجرای این «مناظر غذایی»، از اقدامات کسانی الهام گرفته است که مردم را ترغیب به سالم‌خوری می‌کنند. با این حال او اعتراف می‌کند که این تصاویر نتوانسته شوق خوردن سبزیجات و میوه لازم روزانه را در فرزندان خود او ایجاد کند.

باورنکردنی است که هرچه در این تصاویر می‌بینید را می‌توان در هر آشپزخانه‌ای پیدا کرد. کارل وارنر، با زحمت فراوان در یک مجموعه عکس، چیدمان همه جور میوه و سبزیجات را به تصویر کشیده است و گفتنی است گرفتن هر تصویر دو تا سه روز طول می‌کشیده تا تصاویر مونتاژ و در کنار هم قرار داده شوند.

برای دادن روح سه بعدی به تصاویر، محیط هر تصویر پیش از عکس‌برداری بر روی میزی به ابعاد یک مترو نیم در دو متر و نیم ساخته شد. عمق صحنه هم تنها حدود ۷۵ سانتی‌متر بود. هر تصویر متشکل از چند لایه تصویر متفاوت است و در چند مرحله عکس‌برداری شده تا از پلاسیده شدن میوه‌ها و سبزیجات جلوگیری شود. کارل وارنر می‌گوید: «شباهت اجزاء کوچک طبیعت به اجزاء بزرگ‌تر را دوست دارم.

Foodscapes-Carl-Warner-1 Foodscapes-Carl-Warner-2 Foodscapes-Carl-Warner-3 Foodscapes-Carl-Warner-4 Foodscapes-Carl-Warner-4b Foodscapes-Carl-Warner-6Foodscapes-Carl-Warner-7b Foodscapes-Carl-Warner-8 Foodscapes-Carl-Warner-9 Foodscapes-Carl-Warner-10 Foodscapes-Carl-Warner-11 Foodscapes-Carl-Warner-12Foodscapes-Carl-Warner-12b Foodscapes-Carl-Warner-13 Foodscapes-Carl-Warner-14

  • 0 امتیاز
  • 0/5
0 امتیازX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 امتیازX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
منبع فارسی الهه موفقیت

منبع اصلی Bored Panda

درباره نویسنده

من امیر هستم، موسس این سایت. ۲۶ سال سن دارم و همیشه آرزو داشتم سایتی داشته باشم درباره عجیب‌ترین چیزهای دنیا. شاید این همون فرصت باشه.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

avatar
 

wpDiscuz
error: Alert: Content is protected !!

عجیب‌ترین‌های جهان را در ایمیلتان داشته باشید