عکس-کاور-نقشه-کاغذ۷
b1
خانه » ساخت نقشه های شهری شگفت‌انگیز با هنر برش کاغذ!

ساخت نقشه های شهری شگفت‌انگیز با هنر برش کاغذ!

b3

واقعاً این خلاقیت چه نیروی عظیمی است که انسان را بر آن می‌دارد تا از کوچک‌ترین و بی‌ارزش‌ترین وسایل بهترین ابزارها را بسازد. این بار نوبت معرفی کارن اوریلی است تا ببینید با برش دادن کاغذها چه نقشه‌های خارق‌العاده‌ای خلق می‌کند.

این هنرمند و استادکار با کاغذ و برش آن، به همین روش نقشه اکثر شهرهای جهان را ازجمله خیابان‌ها و بزرگراه‌ها و سایر اماکن یک شهر را ساخته است. وی با خالی کردن قسمت‌هایی از نقشه و تضاد بین جاهای خالی و پر، علاوه برساخت نقشه دست به خلق یک اثر هنری بسیار چشم‌نواز هم زده است. در زیر می‌توانید نمونه‌هایی از کارهای کارن را مشاهده کنید. لازم به توضیح است این هنرمند نقشه‌های شهرهای جهان را که به این طریق ساخته به فروش می‌رساند.

نقشه-کاغذ (5) نقشه-کاغذ (6) نقشه-کاغذ (7) نقشه-کاغذ (8) نقشه-کاغذ (9) نقشه-کاغذ (1) نقشه-کاغذ (2) نقشه-کاغذ (3) نقشه-کاغذ (4) نقشه-کاغذ (12) نقشه-کاغذ (11) نقشه-کاغذ (10)

منبع فارسیآی‌تی‌بلاگ

منبع خارجیOddity Central

امیر

امیر

من امیر هستم، موسس این سایت. ۳۰ سال سن دارم و از سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه‌ای به فعالیت‌های مربوط به وبمستری می‌پردازم. در حال حاضر به طراحی و بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی مشغولم. امیدوارم از مطالب لذت ببرید، منتظر خوندن نظراتتون هستم.

b2
b1