لئو بولین مرد نامرئی، هنرمندی که غیب می‌شود!

استتار مقوله‌ای است که شاید شما رو یاد جنگ بندازه اما عکس‌هایی که امروز آماده کردم آثار عکاسی آقای Liu Bolin چینی می‌باشد که اوج خلاقیت را در آن‌ها به کار برده است. او یک هنرمند ۳۵ ساله از چین هست که تصمیم گرفت، در محیط اطراف استتار کند، برای او اصلاً مهم نیست که این کار چقدر سخت به نظر برسه.

گاهی اوقات ۱۰ ساعت زمان برای یک عکس خرج می‌کند تا نتیجه آن منحصر بفرد و عالی از کار در بیاید. واقعاً در بعضی از عکس‌ها پیدا کردن شخص در آن کمی مشکل به نظر می‌رسد. او با نام مرد مخفی هم شناخته می‌شود.

بعضی اوقات مردم متوجه حضور او در خیابان نمی‌شوند، تا اینکه او تکان می‌خورد و مردم شوکه می‌شوند.

او هدف از این هنرش را که مخفی شدن در شهر نام گذاری کرده برای نشان دادن اعتراض خود به دولت مردان دانسته که در سال ۲۰۰۵ استدیو او را تعطیل کردند و هنرمندان آن را تحت پیگرد قرار دادند. علی رغم مشکلاتی که جوامع با چینی‌ها دارند، لئو در سطح بین المللی فعالیت می‌کند.

تکنیک او فوق العادست. لئو خودش را همرنگ محیط و زمینه پشت خودش نقاشی می‌کند. سعی کنید او را در عکس‌های پایین پیدا کنید!

Liu-Bolin (18) Liu-Bolin (19) Liu-Bolin (17) Liu-Bolin (16) Liu-Bolin (15) Liu-Bolin (11) Liu-Bolin (12) Liu-Bolin (13) Liu-Bolin (20) Liu-Bolin (6) Liu-Bolin (7) Liu-Bolin (8) Liu-Bolin (9) Liu-Bolin (10) Liu-Bolin (31) Liu-Bolin (32) Liu-Bolin (33) Liu-Bolin (4) Liu-Bolin (5) Liu-Bolin (26) Liu-Bolin (27) Liu-Bolin (28) Liu-Bolin (29) Liu-Bolin (30) Liu-Bolin (21) Liu-Bolin (22) Liu-Bolin (23) Liu-Bolin (24) Liu-Bolin (25) Liu-Bolin (1) Liu-Bolin (2) Liu-Bolin (3)

  • 0 امتیاز
  • 0/5
0 امتیازX
افتضاح! بد! بد نیست! خوب! عالی!
0% 0% 0% 0% 0%
منبع فارسیIT Tutorial

منبع اصلیTelegraph

امیر امامی

امیر امامی

من امیر هستم، موسس این سایت. ۲۷ سال سن دارم و همیشه آرزو داشتم سایتی داشته باشم درباره عجیب‌ترین چیزهای دنیا. شاید این همون فرصت باشه.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه روشن "لئو بولین مرد نامرئی، هنرمندی که غیب می‌شود!"

avatar
 
smilewinkmrgreentwistedcooleviloopscrylolsadideaangrybearbigsmileblushconfuseddeveloperevilgrinexclaimfacepalmheartkittenmindblown-altneurtalquestionrolleyesstarsurprisedtongueuneasy
مرتب کن براساس...:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بیشترین رای
سمانه وهابی
مهمان
سمانه وهابی

واقعا بعضی از ادم هاشو نمیتونستم پیدا کنم ?????

error: Alert: Content is protected !!

عجیب‌ترین‌های جهان را در ایمیلتان داشته باشید