cover-follow-dates
b1
خانه » ۱۰ تولد جالب و عجیب در دنیا!

۱۰ تولد جالب و عجیب در دنیا!

b3

روز تولد هر انسانی از روزهای مهم زندگی او به حساب می‌آید. و هر تولد می‌تواند گفتنی‌های بسیاری برای اطرافیان یک انسان داشته باشد. اگر این اتفاق به نحو شگفت آوری هم رخ دهد گفتنی‌های آن روز را بیشتر خواهد کرد. با داستان ۱۰ تولد جالب و عجیب در دنیا آشنا خواهیم شد.

10- زنی که سه فرزند خود را در روزهای ۱۰/۱۰/۲۰۱۰ و ۹/۹/۲۰۰۹ و ۸/۸/۲۰۰۸ به دنیا آورده است!

follow-dates

خانواده میشیگان تولد دختر کوچکشان را در تاریخ ۱۰/ ۱۰/ ۱۰ جشن می‌گیرند که پسرشان نیز در تاریخ ۰۹/ ۰۹/ ۰۹ به دنیا آمده. اما در عین ناباوری دختر و فرزند اول آنان نیز در تاریخ ۰۸/ ۰۸/ ۰۸ به دنیا آمده. اتفاقی که در هر ۵۰ میلیون نفر برای یک نفر ممکن است اتفاق بیافتد.

9- نوزادی که در ساعت ۱۱: ۰۱ در تاریخ ۰۱/۱۱/۲۰۱۱ به دنیا آمده است!

weird-date

خانمی در مینستوتای آمریکا فرزندش را دقیقاً در ساعت ۱۱ و یک دقیقه روز سه شنبه در تاریخ ۱/۱۱/۲۰۱۱ به دنیا می‌آورد. تصاویر ضبط شده از لحظه تولد این نوزاد نیز این امر را تأیید می‌کند که وی دقیقاً در ساعت مورد اشاره به دنیا آمده است.

8- دو خواهر دو قلویی که در یک روز و در یک بیمارستان صاحب فرزند شده‌اند!

twins-same-day

این دو خواهر دو قلو که با یکدیگر بسیار صمیمی بودند بهترین لحظه زندگی خود را با هم سهیم شدند. فاصله تولد فرزندان این دو خواهر دوقلو تنها ۱۴ دقیقه بوده است.

7- پنج عضو یک خانواده صاحب یک تاریخ تولد هستند!

same-birthdate

در یک اتفاق عجیب و از روی شانس و یا یک برنامه تصادفی پنج نفر از اعضای یک خانواده در یک تاریخ به دنیا آمده‌اند. کوچک‌ترین عضو این خانواده که هم اکنون میلا نام دارد در تاریخ ۲۹ مارچ همچون سایر اعضای خانواده‌اش به دنیا آمده است.

6- زنی که خود برای به دنیا آوردن فرزندش به تنهایی اقدام به سزارین کرد!

own-c-section

خانم اینس رامیز تنها زنی است که شخصاً اقدام به سزارین کرده و این کار را با موفقیت به پایان برده است. او که به علت فقر و دوری مسافت از اولین درمانگاه آن هم در گذر از راه‌های سخت العبور، مجبور به این کار شده بود، در زیر تنها نور مهتاب شب و در شبی سخت این اتفاق را به صبح می‌رساند، و زمانی که کمک به وی می‌رسد او هوشیار در کنار نوزاد به دنیا آمده‌اش دراز کشیده بود.

5- زنی که سه ساعت پس از تشخیص باردار بودن وی، فرزندش را به دنیا آورد!

didnt-know-pregnancy

در تمام طول بارداری بلیندا ویت با مراجعه به بیمارستان محلی از ناراحتی و حال خود شکایت داشت، اما پزشکان بیماری او را یک ورم مزمن تشخیص داده بودند. تا شب به دنیا آمدن دختر کوچک سالم آن‌ها می‌رسد. در آن زمان هم پزشک تشخیص بارداری سه ماهه را می‌دهد. در حالی که سه ساعت پس از این تشخیص نوزاد سالم دختر به دنیا می‌آید. البته این امر برای بلیندا بسیار غیر منتظره و شوک آور بود.

4- دو قلوهایی که تنها به فاصله یک دقیقه از هم به دنیا آمده‌اند اما در سالی متفاوت!

year-apart

یک زوج جوان آمریکایی در آخرین دقایق تحویل سال ۲۰۱۰ میلادی صاحب فرزند پسر خود شدند. در حالی که در آغاز سال ۲۰۱۱ پسر دوم این زوج به دنیا آمد. ساعت ۱۱:۵۹ شب آخر سال مدیسون کارین به دنیا آمد و در ساعت ۱۲ همان شب یعنی در ورود به سال ۲۰۱۱ آیدن اورت به دنبال برادرش پا به این دنیا گذاشت.

3- مادری که اول صاحب یک فرزند، سپس دوقلو و پس از آن سه قلو می‌شود!

triplets2

جالب‌تر از آنچه که به دنیا آوردن این فرزندان داشته است، رعایت توالی این حادثه هست.

2- زوجی که دوبار صاحب فرزندان دوقلو آن هم دوقلوهای سیاه و سفید پوست شدند!

twins

فرزندان این زوج انگلیسی یک بار با وجود تفاوت در رنگ پوست و چشمانشان تعجب و شگفتی بسیاری را بر انگیخته بودند. اما به دنیا آمدن مجدد فرزندان دوقلوی آنان برای بار دوم تنها نکته متعجب کننده برای آنان نبود، که تکرار تفاوت نوزدان دوقلو به همان شکل در رنگ پوست و رنگ چشمان بیش از گذشته آنان را شگفت زده کرد.

1- مادری که فرزندی تقریباً در اندازه خود به دنیا آورد!

same-size

استیسی هرالد که خود از بیماری کوتولگی رنج می‌برد، فرزندی سالم به دنیا آورد که چندان اندازه قدش با مادرش تفاوت نمی‌کند.

منبع فارسیبانکی

منبع خارجیOddee

امیر

امیر

من امیر هستم، موسس این سایت. ۳۰ سال سن دارم و از سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه‌ای به فعالیت‌های مربوط به وبمستری می‌پردازم. در حال حاضر به طراحی و بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی مشغولم. امیدوارم از مطالب لذت ببرید، منتظر خوندن نظراتتون هستم.

b2
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
نوری
نوری
۱۱ دی ۱۴۰۰ ۲۱:۱۳

تولد دختر خودم ۱۰/۱۰/۲۰۱۰ هستش

علی
علی
۴ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۴۴

خیلی جالب بود ممنون

b1