بمب اتمی 2
b1
خانه » ۱۰ پیشگویی بزرگ نوستراداموس که به حقیقت پیوسته است!

۱۰ پیشگویی بزرگ نوستراداموس که به حقیقت پیوسته است!

b3

میشل نوستراداموس (تولد ۱۴ یا ۲۱ دسامبر ۱۵۰۳ – ۲ جولای ۱۵۶۶)، که در لاتین به نوسترداموس معروف شده بود یک عطار فرانسوی بود. او به این دلیل بسیار مشهور است که مجموعه‌ای از نوشته‌های او که به پیشگویی بزرگ نوستراداموس شهرت پیدا کرد به حقیقت پیوست. او به خاطر کتاب Propheties (پیشگویی‌ها)، که چاپ اول آن در ۱۵۵۵ بوده است بسیار معروف و شناخته‌شده گردید. از آنجا که انتشار این کتاب نادر قبل از مرگ او بوده است، موارد منتشر شده در آن توجه بسیاری را به خود جذب کرد. پیشگویی‌های او بسیاری از وقایع بزرگ جهان را شامل می‌شود.

10- آتش‌سوزی بزرگ لندن

آتش‌سوزی بزرگ لندن

«خون روان خواهد شد در لندن، سوخته شده توسط آتش در سال ۶۶ این خون فقط به سبب یک اشتباه در لندن به وجود آمده …. »

آتش‌سوزی بزرگ لندن که از آتش‌سوزی برزگ بخش‌های مرکزی لاتین‌زبان شهر لندن، از روز سه شنبه، ۲ سپتامبر شروع و تا تا چهارشنبه، ۵ سپتامبر ۱۶۶۶ طول کشید به‌طوری‌که شهر را جاروب کرد. آتشی قرون‌وسطی که شهر لندن را که در داخل یک دیوار شهری محصور شده از منطقه اشرافی وست، قصر چارلز دوم از وایت هال، و بسیاری از محله‌های فقیرنشین حومه را در برگرفت. در این آتش‌سوزی ۱۳۲۰۰ خانه، ۸۷ بخش یا ناحیه قلمرو کشیش کلیسا، کلیسای جامع سنت پل، و بسیاری از ساختمان‌ها و ادارات شهری سوخت و از بین رفت. تخمین زده شد ویران شدن این خانه باعث آواره شدن ۷۰ تا ۸۰ هزار نفر در لندن شد.

9- انقلاب فرانسه

انقلاب فرانسه

«از مردم عادی و برده‌ها، آهنگ و شعارهای آزادی خواهانه برخواهد خواست، شاهزادگان و اربابان اسیر و به زندان می‌افتند: در آینده توسط احمقی بی‌کله، این سخنان الهی الهام گرفته خواهد شد. قبل از جنگ می‌آید، دیوار بزرگ سقوط خواهد کرد، حکم اعدام پادشاه اجرا خواهد شد، مرگ او را بیش از حد ناراحت کننده است اما به زودی سر می‌رسد نگهبانان در خون غوطه‌ور خواهند شد نزدیک رودخانه سن، خاک خون‌آلود می‌شود.»

انقلاب فرانسه (۷۸۹-۱۷۹۹)، دوره‌ای از تحولات رادیکال اجتماعی و سیاسی در تاریخ فرانسه و اروپا بود. سلطنت مطلقه، که در فرانسه قرن‌ها حکومت کرده بود در طول سه سال سقوط کرد. فرانسه جامعه‌ای بود تحت یک تحول حماسی، امتیازات فئودالی، اشرافی و مذهبی که با حمله مداوم از سوی گروه‌های سیاسی لیبرال و توده‌ای‌ها در خیابان‌ها از بین رفت. ایده‌های قدیمی در مورد سلسله مراتب و سنت جایش را به اصول روشنگری، شهروندی و حقوق مسلم و تسلیم شده داد.

8- ظهور ناپلئون

ظهور ناپلئون

«PAU, NAY, LORON آتشی از خون بر پا خواهد کرد برای شنا کردن در ستایش، او به به Piuses خواهد افتاد. آن‌هایی که فاسد و حبس آنها در زندان را حفظ خواهد کرد.»

این یکی از پیشگویی‌های معروف نوسترداموس است که در آن به طور مستقیم با اشاره به نام شخص آورده شده‌است. اگر نام PAU, NAY, LORON را دوباره مرتب کنید به Napaulon، و یا ناپلئون بناپارت، یکی از معروف‌ترین امپراتورهای فرانسه خواهید رسید. در پیشگویی نوسترداموس در مورد ظهور ناپلئون و توصیف مشخصات ناپلئون به عنوان «بیش از آتش و خون» یادآوری شده‌است. Piuses در خط سوم اشاره به زندان افتادن امپراطور پاپ پیوس ششم و پیوس هفتم توسط ناپلئون در خط آخر دارد.

«لویی پاستور گم خواهد کرد، پیدا خواهد کرد، برای چنین کاری زمان طولانی لازم است پاستور به افتخارات بسیار زیادی خواهد رسید قبل از این‌که ماه یک دوره کامل را تمام کند او مورد بی احترامی‌های زیادی قرار خواهد گرفت.»

7- لویی پاستور

لویی پاستور

لویی پاستور (۲۷ دسامبر ۱۸۲۲ الی ۲۸ سپتامبر ۱۸۹۵) شیمیدان فرانسوی و میکروبیولوژیست متولد شده در Dole بود. از او برای پیشرفت‌های قابل توجه در یافتن علل و راه‌های پیشگیری از بیماری‌ها یاد می‌شود. اکتشافات او باعث کاهش مرگ‌ومیر ناشی از تب puerperal شد، او اولین واکسن هاری و سیاه‌زخم را کشف کرد. تجربیات او در حمایت از تئوری جوانه بیماری است. او بهترین راه حل برای ابداع یک روش برای جلوگیری از ایجاد بیماری‌ها را یافت. فرایندی که باعث شناساندن پاستوریزه کردن شیر و شراب به عموم مردم شد. او به عنوان یکی از سه بنیان‌گذار اصلی میکروبیولوژی در نظر گرفته شده‌است.

6- آدولف هیتلر

آدولف هیتلر

«از اعماق غرب اروپا، یک کودک خردسال از مردمی فقیر به دنیا خواهد آمد، کسی که با زبان خود نیروهای نظامی بزرگ را اغفال خواهد کرد؛ و شهرت و قلمروش را به سمت شرق افزایش می‌دهد. جانوران وحشی از گرسنگی در سراسر رودخانه‌ها شنا می‌کنند: یکی از بزرگ‌ترین آن‌ها در قفس‌های آهنی به زنجیر کشیده شده در هنگامی که کودک آلمان هیچ‌چیزی نخواهند داشت.»

از «جانور» به آدولف هیتلر و ارتش آلمان تفسیر شده‌است، و عبور از رود به تصرف فرانسه. او سیاستمدار اتریشی‌الاصل آلمانی و رهبر حزب سوسیالیست ملی کارگران آلمان که معمولاً به عنوان حزب نازی شناخته‌شده بودند. او صدراعظم آلمان بین سالهای ۱۹۳۳-۱۹۴۵ بود، و به عنوان رئیس دولت و به عنوان پیشوا در ارتش خدمت کرده است. هیتلر را مرکز و رهبر ظهور فاشیسم در اروپا، جنگ جهانی دوم و هولوکاست می‌دانند.

5- جنگ جهانی دوم

جنگ جهانی دوم

«از دو قاره بزرگ آسیا و آفریقا فراتر خواهد رفت از راین و دانوب پایین‌تر خواهد رفت و آنها خواهند گفت: آمده‌اند، گریه‌کنان و اشک‌ریزان از مالت به سمت سواحل مرزی Ligurian»

پیش‌بینی جنگ جهانی دوم و ظهور هیتلر، یکی از بزرگ‌ترین پیش‌بینی‌های او در تمام دوران است. جنگ جهانی دوم دو جبهه مخالف اتحاد نظامی و متفقین تشکیل را تشکیل داد. جنگ جهانی دوم جنگ جهانی نظامی به مدت ۱۹۳۹-۱۹۴۵ بود که شامل بسیاری از کشورهای جهان، از جمله قدرت‌های بزرگ جهان شد. این جنگ با بیش از ۱۰۰ میلیون پرسنل نظامی درگیر، گسترده‌ترین جنگ در تاریخ بوده است. در حالت «جنگ تمام‌عیار» شرکت‌کنندگان اصلی تمامی قابلیت‌های اقتصادی، صنعتی و علمی خود را در خدمت تلاش‌های جنگی قرار دادند. به دلیل عدم تشخیص بین منابع نظامی و غیر نظامی و نامشخص بودن آنها هزاران نفر از شهروندان عادی به کام مرگ رفتند و وقایع بزرگی از جمله هولوکاست و استفاده از سلاح‌های هسته‌ای در جنگ، آن را به خونین‌ترین درگیری‌های تاریخ بشر تبدیل کرد. به طوری‌که حدود ۷۰ میلیون مرگ‌ومیر در سراسر جهان رخ داد.

4- بمب اتمی

بمب اتمی

«در نزدیکی دروازه و در داخل شهرها دو تهدید بین‌المللی وجود خواهد داشت که مانند آن تابه‌حال دیده نشده‌است قحطی مشابه زمان طاعون و چیزی شبیه فولاد که مردم را از بین خواهد برد. و گریه‌هایی به درگاه خدای بزرگ برای تسکین آن درد که همه جارا فراخواهد گرفت.»

این قضیه به وضوح شرح حالی از طاعون و قحطی است که باعث مرگ خواهد شد. این موضوع کاملاً بیان کننده حملات هسته‌ای است. به منظور ایجاد این تناسب، مردم اغلب آن را به abominably به معنای «شدیداً در عذاب» زمانی باور نکردنی از زندگی بشر که رو به پایان است یاد می‌کنند. در هر کدام از خطوط می‌توان این تشابهات را یافت. بسیاری این احتمال را می‌دهند که منظور از «فولاد» احتمالاً به معنای نوعی سلاح است.

3- مرگ برادران کندی

مرگ برادران کندی

«مرد بزرگ خواهد شد در یک روز توسط صاعقه‌ای زده خواهد شد و مصیبتی وارد می‌شود، این اتفاقات بد قبلاً هم پیشگویی شده بود یکی از آنها سقوطی در نیمه شب است. دیگری نبردی در کمر، لندن و طاعون در توسکانی.»

جان فیتزجرالد کندی، سی و پنجمین رئیس‌جمهور ایالات متحده بود، در تاریخ جمعه، ۲۲ نوامبر، ۱۹۶۳ در ۱۲:۳۰ در مرکز پلازا، در دالاس، تگزاس کندی به ضرب گلوله کشته شد درحالی‌که با همسرش ژاکلین، فرماندار تگزاس، و همسر دومش، نلی، در کاروان موتوری ریاست‌جمهوری در حال حرکت بودند. ۵ سال بعد، ترور رابرت اف کندی، در مدت بسیار کوتاهی پس از نیمه شب در تاریخ ۵ ژوئن ۱۹۶۸، در لس‌آنجلس، کالیفرنیا صورت گرفت. در همان سال‌ها، دانش‌آموزان در شهرهای لندن و پاریس و نیز به علت وقوع یک سیل بزرگ در فلورانس در سال ۱۹۶۸ بیماری طاعون و مرگ‌ومیرهای بسیاری را ناشی شد.

2- مرگ پرنسس دایانا

مرگ پرنسس دایانا

«یکی به آخر مانده از نام خانوادگی پادشاهان استراحت در روز پنجشنبه برای دیانا طول خواهد کشید او سرگردان خواهد شد زیرا بسیار عصبانی و ناراحت از دیوانگی‌هاست ملت بزرگی را از اسارت رها خواهد کرد.»

در ۳۱ آگوست سال ۱۹۹۷، دیانا پرنسس ویلز، در نتیجه جراحات حاصل از تصادف ماشین تونلی در یکی از جاده‌های پاریس، فرانسه درگذشت. دوست پسر او Dodi Fayed فرزند «محمد» و راننده مرسدس بنز W140، هانری پل، مرده در صحنه حادثه یافت شدند. محافظ Fayed، تنها بازمانده حادثه بود. اگر چه در ابتدا رسانه‌ها تقصیر را به گردن paparazzi (خبرنگاران و عکسان زرد) انداختند زیرا آنها معتقد بودند که انتظار و تعقیب اتومبیل پرنسس توسط پاپاراتزی ها باعث اقدامات و رانندگی بی‌پروای راننده شده‌است که خیال داشته است از دست آنها بگریزد. در سال ۱۹۹۹، ۱۸ ماه تحقیقات قضایی فرانسه به این نتیجه رسید که مقصر تصادف هانری پل بوده است، که کنترل خودرو در سرعت بالا را درحالی‌که تحت تأثیر الکل (یا مصرف داروهای خاص) قرار داشته است از دست داده است.

1- یازده سپتامبر

نه یازده

«آتش آتشفشانی از مرکز زمین باعث لرزش در اطراف شهر جدید خواهد شد، دو سنگ بزرگ جنگ را برای مدت طولانی برافروخته خواهد کرد سپس Arethusa باعث قرمزی رودخانه جدید خواهد شد.»

«در سال ۱۹۹۹، در ماه هفتم، وحشتی بزرگ از آسمان برای پادشاه خواهد آمد، برای بازگرداندن قدرت به زندگی شاه بزرگ مغولان، و پس از آن برای تسلط بر مریخ، فرصت خوبی است.»

اشاره به «شهر جدید» ، «مرکز زمین» (مرکز تجارت جهانی) و «سنگ بزرگ» (برج‌های دوقلو) تا حدودی بر این باور است که این موضوع به حملات ۱۱ سپتامبر مربوط می‌شود. Arethusa یکی دیگر از کلمات گنگ استفاده شده توسط نوسترداموس است. اعتقاد عده‌ای بر این است که این کلمه ارتباط بسیاری با «لادن» دارد. در آن صبح، هواپیماربایان عمداً دو هواپیما را به برج‌های دوقلوی مرکز تجارت جهانی در شهر نیویورک کوبیدند. بسیاری از کارکنان و مدیران شرکت‌ها و دیگرانی که مشغول به کار در ساختمان بودند کشته شدند. در عرض دو ساعت هر دو برج فرو ریخت و باعث از بین رفتن ساختمان‌های مجاور و ضرر و زیان بسیاری شد.


منبع خارجیSmashing Lists

محمد جعفری

محمد جعفری

من یک گرافیست هستم!

b2
16 نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
سیروان
سیروان
۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۲۳:۱۴

در پیشگویی آخر در سال 1999 ماه جولای. رهبر سابق حزب کمونیست چین. جیانگ زمین به طور گسترده دستور آزار و شکنجه مریدان فالون دافا را میده. و تا الان ادامه دارد

چندلر بینگ
چندلر بینگ
۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸

میگم اون قسمت پیش بینی نوستراداموس برای انقلاب کبیر فرانسه و اون توضیحاتش خیلی شبیه انقلاب آینده ایران هست ها lol wink
آخه میگه مردم قیام میکنند و حکم قتل شاه فرا میرسد و قبل از جنگ بزرگ و … mrgreen ما رو نکنن تو گونی

علیرضا
علیرضا
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۲۳:۰۸

سلام لطفا مقاله ای در مورد مهرداد رئیسی و انجمن گویندگان جوان بگذارید

منتظر
منتظر
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۲۱:۲۸

واقعا هنوز نمیدونی 11 سپتامبر به دست خود امریکا اتفاق افتاد هواپیمایی درکار نبود من نمیدونم چرا ادمین از دنیا عقبه و هیچی نمیدونه درحالی که این سایت باید واقعیتهارو بگه :uneasy:

بیبیب
بیبیب
۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۰
Reply to  منتظر

اون هواپیماهایی که کوبیدن تو ساختمونا حتما جلوه های ویژه بوده

اکبر
اکبر
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۴۷
Reply to  بیبیب

آره. اون هواپیما از طریق تکنولوژی بلوبیم ساخته شده بود و در واقع هیچ هواپیمایی به ساختمان اصابت نکرده بود بلکه درون ساختمان بمب منفجر کردند!
#یامحــمـدا

علی
علی
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۸:۴۶
Reply to  اکبر

توی مرد عنکبوتی فار فروم هوم ندیدی میستریو رو؟اینم همونه

سلیمان رستمی
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰
Reply to  علی

اون هواپیما هایی که کوبیدن به دیوار واقعی بوده ولی خودشون کوبیدنش به دیوار چون در پیش گویی های صهیونیست ها حادثه یازده سپتامبر اومده بود خود صهیونیست ها پیشگویی می کنن و اون پیشگویی رو خودشون درست می کنن

محمدامین
محمدامین
۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۳۹

ایشون ظهور امام زمان رو هم پیشگویی کردن

منتظر
منتظر
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۲۱:۳۰

عمدتا کاربران این سایت بی خدا و اتئیستن و وقتی اسم امام زمان میاد یجاییشون میسوزه و منفی میدن lol اینو میزارم پای نزدیک بودن ظهور روایت داریم نزدیک ظهور ازین موجودات زیاده خخخ

Saeed
Saeed
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۲۳:۴۲
Reply to  منتظر

با سلام خدمت دوستان مطالعه کننده این سایت خداوند درقران به صراحت میگوید هرانچه دراسمانها (توجه اسمانها)وزمین است خداراشکر …پس قطعا چیزدیگری جز بشر کره زمین وجودداره علم فیزیک میگه هر چندصدسال روی زمین معادل یکسال کهکشانی وفضایی است اگر خدانکرده شک داریم به فلسفه وجودی امام زمان مثلا سوال درذهن چگونه ایشان چندهزارسال عمر مکنند شاید به خواست خدا ایشان خارج از کره خاکی در منظومه یاکهکشان دیگرو یا …مستقر باشند وبعد در موقع مقرر روی زمین حضور پیداکنند برخی دوستان شاید این مطلب من را تاحدی غیرواقعی درحد افسانه ها وتاحدزیاد شاید مسخره تلقی کنند ولی اگر 1000سال… بیشتر بخوانید »

Saeed
Saeed
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۰:۰۴
Reply to  منتظر

باسلام خدمت دوستان دراین سایت ازجمله جناب منتظر خواندن مطلب زیر درمحل پاسخ برای دوستان انشالله خالی ازلطف نیست

سقراط مدرن
سقراط مدرن
۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۰۷
Reply to  منتظر

کسانی به خدا اعتقاد دارن و معتقدن به هر دوری ولی قائم است(شعر مولانا) که پس از فراگیر شدن ظلم و ستم قیام میکند.(اهل عرفان) که به هیچ دینی معتقد نیستن رسمشون آزادگیه . نوستراداموس در حقیقت دزد مطالب کتاب رستاخیز مردگان است که نویسنده اش عبدل آل حضرت بود که در این کتاب اسرار جهان هستی به طرز شگفت انگیزی گفته شده و نویسنده اش به طرز مرموزی کشته شده اصل کتاب دو دو نسخه موجود بوده که اولی به دست کشیش آتش زده میشه و دومی در قسمت گنجینه خارج از دسترس کتابخانه بریتانیا نگهداری میشده که فقط… بیشتر بخوانید »

باب
باب
۱۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۱۴
Reply to  منتظر

گوزو

zzz
zzz
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۰۸

ایشون نابودی ج ا رو هم پیش بینی کردن…

سـگ ولــگرد
سـگ ولــگرد
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۵۰
Reply to  zzz

کی پیش بینی کرده؟!

b1