cover vlad dracula2
b1
خانه » ۱۰ تا از بی‌رحم‌ترین انسان‌های تاریخ!

۱۰ تا از بی‌رحم‌ترین انسان‌های تاریخ!

b3

زمانی که یک انسان متولد می‌شود، برای خوب بودن یا بد شدن حق انتخاب دارد. واقعیت بشر این است که ترکیبی از خوبی‌ها و بدی‌ها است. بدی‌هایی که اگر بروز کنند و به آن‌ها میدان داده شود، انسان را به یک موجود ترسناک تبدیل می‌کنند. در طول تاریخ افراد زیادی بودند که برای داشتن قدرت، خون‌ها ریختند و جان‌ها گرفتند. با عجیب‌ترین همراه باشید تا با وحشتناک‌ترین، خون‌خوارترین و بی‌رحم‌ترین آدم‌های تاریخ آشنا شوید.

بی‌رحمی حدومرز ندارد، به‌ویژه برای انسان‌هایی که در ادامه از آن‌ها بیشتر خواهید خواند.

10- آتیلا از قوم هون

آتیلا از قوم هون

یک مرد به‌تنهایی برای مردمی که در قرن پنجم می‌زیستند چنان وحشت و ویرانی‌ای به بار آورد که نامش در تاریخ ثبت شد. آتیلا حتی به برادر خودش هم رحم نکرد و برای قدرت او را کشت. او رهبر ۵۰۰٫۰۰۰ جنگجوی به خون تشنه‌ بربر بود و با حملاتش به شرق امپراطوری روم مردم آنجا را فقط برای طلا بدون هیچ رحمی قتل‌عام کرد. می‌گویند از کشتارهای او رود خون جاری می‌شده‌است.

9- جوزف منگله

جوزف منگله

جوزف فیلسوف و پزشک بود. او بر روی انسان‌ها به‌ویژه دوقلوها آزمایش‌های وحشتناکی را انجام می‌داد و باعث مرگشان بود. طبق آنچه گفته می‌شود او بر روی ۸۸ دوقلو آزمایش‌های غیرانسانی انجام داده بود. او را در اردوگاه‌های اسرای نازی به فرشته‌ مرگ می‌شناختند، زیرا علاوه بر آزمایش‌هایش بیش از ۴۰۰٫۰۰۰ نفر را راهی اتاق‌های گاز کرده بود.

8- جوزف استالین

جوزف استالین

او از سال ۱۹۲۲ تا ۱۹۵۳ حکومت می‌کرد و در این سه دهه یک دیکتاتوری کامل بر پا کرده بود. بیش از ۲۰ میلیون انسان توسط او مورد شکنجه، آزار و اذیت قرار گرفتند، کشته یا اینکه تبعید شدند. البته نام واقعی او استالین نبود و این نام را که به معنی مردی از جنس فولاد بود، سال ۱۹۱۲ برای خود برگزید. او هر کسی را که دوست نداشت می‌کشت و سال ۱۹۵۳ خودش هم تن به مرگ داد.

7- پل پات

پل پات

او رهبر کامبوج بود و باعث مرگ ۲ میلیون نفر که یک‌چهارم جمعیت کل کشور بودند شد. او زنان، کودکان و مردان را شکنجه می‌داد و زنده دفن کرده و مجبور می‌کرد که تا آخرین نفس‌هایشان کار کنند. در این میان اگر کسی از کار می‌ایستاد یا اشتباهی می‌کرد، او را می‌کشت.

6- ولاد دراکولا

george d florescu book indd

او یک دراکولا نبود و این لقب را به خاطر کارهایی که می‌کرد به او داده‌اند. درواقع شخصیت دراکولا را هم از او الهام گرفته‌اند. او را در سرتاسر اروپا به شجاعت و بی‌رحمی بیش از حدش می‌شناختند. در قلمرو او تنها وحشت حکم‌فرمایی می‌کرد. به او لقب میخ‌کِشنده می‌دادند و این لقب را به خاطر روش خاصی که در کشتن داشت به‌دست آورده بود. او دو دست و دو پای قربانی را به دو اسب می‌بست و اسب‌ها را مجبور می‌کرد که به دو سمت مخالف حرکت کنند و هم‌زمان یک چوب به‌آرامی در بدن فرد فرومی‌رفت. این روش باعث تدریجی شدن مرگ و عذاب بیشتر برای قربانی می‌شد.

5- آدولف هیتلر

آدولف هیتلر

سال ۱۹۳۳ هیتلر صدراعظم آلمان شد. او به‌علاوه عضوی از ارتش آلمان در جنگ جهانی اول هم بود. هنگامی که قصد آزمایش روش‌های نوین کشتار را داشت، باعث مرگ ۳۰۰۰۰ فرد شد. تنفر هیتلر از یهودی‌ها باعث شده بود که در لهستان ۹۰ درصد آن‌ها را بکشد، زیرا باور داشت که جنگ جهانی اول را به خاطر یهودیان باخته است. در زمان حیاتش، هیتلر ۵۰ میلیون نفر را کشت و در آخر هم با خودکشی به زندگی‌اش پایان داد.

4- ایوان مخوف

ایوان مخوف

در زمان جوانی‌اش عادت داشت که حیوانات را از طبقات بالاتر به پایین پرت کند. او یک رهبر ظالم، وحشی و شرور بود و دوست داشت که زجر مردم به خاطر درد را تماشا کند. او کودکان را می‌بست تا از گرسنگی بمیرند و پدر و مادرهایشان را مجبور می‌کرد که جلوی آن‌ها غذا بخورند. در طول زندگی‌اش زنان زیادی داشت و بسیاری از آن‌ها را فردای ازدواج کشت. او هزاران نفر را بدون هیچ رحمی سوزاند، گیوتین زد و فریز کرد.

3- کالیگولا

کالیگولا (1)

او سومین امپراطور روم از سال‌های ۳۷ تا ۴۱ پس از میلاد بود. او افراد را فقط محض تفریح می‌کشت و دستور می‌داد که مجرمان را محکوم به مرگ تدریجی و دردناک کنند. او مجرمان و مردم را روبه‌روی شیرها و ببرهای گرسنه می‌انداخت و خرده ‌شدنشان را تماشا می‌کرد و مردها را وا‌می‌داشت که همسرانشان را به او بدهند. تنبیه موردعلاقه‌اش تکه‌پاره کردن افراد با اره بود و در این میان همین بلا را سر بسیاری از افراد خانواده‌اش چون مادربزرگ، پدرزن و برخی از دوستانش آورد. در آخر گارد محافظش او را کشتند.

2- نرو

نرو

نرو پنجمین امپراطور روم بود. او یک فرد عیاش، بی‌رحم و به خون تشنه بود که به برادر و پدر خودش هم رحم نکرد و آن‌ها را با مسموم کردن کشت. او همسر قبلیش را تا سر حد مرگ شکنجه کرد و معلمش را مجبور کرد که رگ‌هایش را در آب داغ بزند. او حتی مادر، خواهر و خاله‌اش را هم به قتل رساند. زمانی که شهر را به آتش کشید، صدها نفر در این آتش جان باختند و او این حادثه را گردن مسیحیان انداخت تا بهانه‌ای برای شکنجه‌ آن‌ها هم داشته باشد. در آخر هم زمانی که احساس کرد زندگی‌اش در خطر است، گلوی خودش را برید.

1- الیزابت باتوری

الیزابت باتوری

برای اولین بار زمانی که با خشم بر صورت یکی از خدمتکاران زد متوجه درون سیاه و تاریک خود شد. او متولد سال ۱۵۶۰ است و الهام‌بخش شخصیت خون‌آشام‌ها شده‌است. او را به کنتس دراکولا هم می‌شناختند. او تصور می‌کرد که با حمام خون گرفتن پوست بهتری خواهد داشت. به‌علاوه او گوشت تعداد زیادی از دختران جوان را هم خورده بود و در محل زندگی خودش ۶۵۰ دختر قربانی او شده بودند. الیزابت برای شکنجه‌ی دختران سوزن زیر ناخن‌هایشان فرومی‌کرد و به‌عنوان وحشتناک‌ترین قاتل سریالی آن دوره شناخته می‌شد. در آخر او را به مدت چهار سال درون یک اتاق قرار دادند و پس از آن مرد.

136 ratings4.1/5
منبع فارسیکجارو

منبع خارجیBest Review Of

محمدجواد حیدری

محمدجواد حیدری

متولد ۱۹۹۱، شیراز، دانشجوی مهندسی حمل و نقل جاده‌های بدون روسازی و شنی، عاشق طبیعت و مناطق بکر....

b2

14
دیدگاه بگذارید

avatar
 
smilewinkmrgreenneutraltwistedcooleviloopscrylolsadideaangrybearbigsmileblushconfuseddeveloperevilgrinexclaimfacepalmheartkittenmindblown-altquestionrolleyesstarsurprisedtongueuneasy
11 سلسله نظر
3 جواب‌های سلسله نظر
0 دنبال‌کنندگان
 
پرواکنش‌ترین نظر
داغ‌ترین سلسله نظر
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
عاشق
مهمان
عاشق

خوب یک نفر هم در یک روز هشتصد نفر را گردن زد

فرشاد
مهمان
فرشاد

کی گفته هیتلر جنایتکار بوده هیچ اثباتی مبنی بر واقعیت هلوکاست نیست به قول نیچه تاریخ همیشه ب دست فاتحان نوشته میشه

علی
مهمان
علی

طرف داره از هیتلر حمایت می‌کنه!! کل دنیا فک می‌کنن ما تروریستیم. بخاطر این طرز فکر مضخرف امثال شماهاست. شما خودت برو تاریخ رو بخون. با خوندن ۴تا متن توی چند‌تا گروه و کانال تلگرام که هیچ منبع و ریشه‌ی درستی ندارن، تاریخ‌دان شدی؟ نه عزیز. شما فقط توهم آگاهی داری. مسائل هیتلر و چرچیل داستانی دگر داشته که شما ازش هیچ نمی‌دونی. من برای خودم و اکثر صلح‌طلب کشورم متأسفم که در کنار افرادی زندگی می‌کنیم که بدون مطالعه به آگاهی می‌رسن که جنگ‌طلبی رو میهن پرستی می‌دونن.

شیعه
مهمان
شیعه

یزید رو هم بزارید

امیر
مهمان
امیر

متاسفانه که نام و عکس وینستون چرچیل جنایتکار واقعی جنگ جهانی دوم در لیستتون نیست.بدستور او در سال ۱۹۴۵ بمباران شهر درسدن در آلمان ، ۶۰۰ هزار نفر زنده زنده در آتش سوختند.و اینکه نام پیشوا آدولف هیتلر میهن پرست که تمام وجودش را برای سربلندی ملت رنج کشیده آلمان بعد از معاهده ورسای فدا کرد در لیست شما بعنوان جنایتکار آورده شده است.بیشتر تاریخ بخوانیم و بدون مطالعه قضاوت نکنیم.ضمنا” آتیلا رهبر قوم هون بود و هونها بربر نبودند بلکه ترک بودند و ترکهای ایران بخصوص آذربایجان از نوادگان او هستند.

ابوالفضل
مهمان
ابوالفضل

این چرچیل نبود که بمب باران لندن واستالینگراد و…. انجام داد بلکه به دستور پیشوایی انجام شد که در اخر دیکتاتوریش خود المان هارو قربانی جاه طلبیش کرد. یک مقدار میهن پرست باشیم

GeniusProgrammer
مهمان
GeniusProgrammer

شما عم که از دو خط آخرت که معلومه یه نژاد پرست واقعی هستی!

b1
error: Alert: Content is protected !!