۱۰ تا از بی‌رحم‌ترین انسان‌های تاریخ!

زمانی که یک انسان متولد می‌شود، برای خوب بودن یا بد شدن حق انتخاب دارد. واقعیت بشر این است که ترکیبی از خوبی‌ها و بدی‌ها است. بدی‌هایی که اگر بروز کنند و به آن‌ها میدان داده شود، انسان را به یک موجود ترسناک تبدیل می‌کنند. در طول تاریخ افراد زیادی بودند که برای داشتن قدرت، خون‌ها ریختند و جان‌ها گرفتند. با عجیب‌ترین همراه باشید تا با وحشتناک‌ترین، خون‌خوارترین و بی‌رحم‌ترین آدم‌های تاریخ آشنا شوید.

بی‌رحمی حدومرز ندارد، به‌ویژه برای انسان‌هایی که در ادامه از آن‌ها بیشتر خواهید خواند.

10- آتیلا از قوم هون

آتیلا از قوم هون

یک مرد به‌تنهایی برای مردمی که در قرن پنجم می‌زیستند چنان وحشت و ویرانی‌ای به بار آورد که نامش در تاریخ ثبت شد. آتیلا حتی به برادر خودش هم رحم نکرد و برای قدرت او را کشت. او رهبر ۵۰۰٫۰۰۰ جنگجوی به خون تشنه‌ بربر بود و با حملاتش به شرق امپراطوری روم مردم آنجا را فقط برای طلا بدون هیچ رحمی قتل‌عام کرد. می‌گویند از کشتارهای او رود خون جاری می‌شده‌است.

9- جوزف منگله

جوزف منگله

جوزف فیلسوف و پزشک بود. او بر روی انسان‌ها به‌ویژه دوقلوها آزمایش‌های وحشتناکی را انجام می‌داد و باعث مرگشان بود. طبق آنچه گفته می‌شود او بر روی ۸۸ دوقلو آزمایش‌های غیرانسانی انجام داده بود. او را در اردوگاه‌های اسرای نازی به فرشته‌ مرگ می‌شناختند، زیرا علاوه بر آزمایش‌هایش بیش از ۴۰۰٫۰۰۰ نفر را راهی اتاق‌های گاز کرده بود.

8- جوزف استالین

جوزف استالین

او از سال ۱۹۲۲ تا ۱۹۵۳ حکومت می‌کرد و در این سه دهه یک دیکتاتوری کامل بر پا کرده بود. بیش از ۲۰ میلیون انسان توسط او مورد شکنجه، آزار و اذیت قرار گرفتند، کشته یا اینکه تبعید شدند. البته نام واقعی او استالین نبود و این نام را که به معنی مردی از جنس فولاد بود، سال ۱۹۱۲ برای خود برگزید. او هر کسی را که دوست نداشت می‌کشت و سال ۱۹۵۳ خودش هم تن به مرگ داد.

7- پل پات

پل پات

او رهبر کامبوج بود و باعث مرگ ۲ میلیون نفر که یک‌چهارم جمعیت کل کشور بودند شد. او زنان، کودکان و مردان را شکنجه می‌داد و زنده دفن کرده و مجبور می‌کرد که تا آخرین نفس‌هایشان کار کنند. در این میان اگر کسی از کار می‌ایستاد یا اشتباهی می‌کرد، او را می‌کشت.

6- ولاد دراکولا

george d florescu book indd

او یک دراکولا نبود و این لقب را به خاطر کارهایی که می‌کرد به او داده‌اند. درواقع شخصیت دراکولا را هم از او الهام گرفته‌اند. او را در سرتاسر اروپا به شجاعت و بی‌رحمی بیش از حدش می‌شناختند. در قلمرو او تنها وحشت حکم‌فرمایی می‌کرد. به او لقب میخ‌کِشنده می‌دادند و این لقب را به خاطر روش خاصی که در کشتن داشت به‌دست آورده بود. او دو دست و دو پای قربانی را به دو اسب می‌بست و اسب‌ها را مجبور می‌کرد که به دو سمت مخالف حرکت کنند و هم‌زمان یک چوب به‌آرامی در بدن فرد فرومی‌رفت. این روش باعث تدریجی شدن مرگ و عذاب بیشتر برای قربانی می‌شد.

5- آدولف هیتلر

آدولف هیتلر

سال ۱۹۳۳ هیتلر صدراعظم آلمان شد. او به‌علاوه عضوی از ارتش آلمان در جنگ جهانی اول هم بود. هنگامی که قصد آزمایش روش‌های نوین کشتار را داشت، باعث مرگ ۳۰۰۰۰ فرد شد. تنفر هیتلر از یهودی‌ها باعث شده بود که در لهستان ۹۰ درصد آن‌ها را بکشد، زیرا باور داشت که جنگ جهانی اول را به خاطر یهودیان باخته است. در زمان حیاتش، هیتلر ۵۰ میلیون نفر را کشت و در آخر هم با خودکشی به زندگی‌اش پایان داد.

4- ایوان مخوف

ایوان مخوف

در زمان جوانی‌اش عادت داشت که حیوانات را از طبقات بالاتر به پایین پرت کند. او یک رهبر ظالم، وحشی و شرور بود و دوست داشت که زجر مردم به خاطر درد را تماشا کند. او کودکان را می‌بست تا از گرسنگی بمیرند و پدر و مادرهایشان را مجبور می‌کرد که جلوی آن‌ها غذا بخورند. در طول زندگی‌اش زنان زیادی داشت و بسیاری از آن‌ها را فردای ازدواج کشت. او هزاران نفر را بدون هیچ رحمی سوزاند، گیوتین زد و فریز کرد.

3- کالیگولا

کالیگولا (1)

او سومین امپراطور روم از سال‌های ۳۷ تا ۴۱ پس از میلاد بود. او افراد را فقط محض تفریح می‌کشت و دستور می‌داد که مجرمان را محکوم به مرگ تدریجی و دردناک کنند. او مجرمان و مردم را روبه‌روی شیرها و ببرهای گرسنه می‌انداخت و خرده ‌شدنشان را تماشا می‌کرد و مردها را وا‌می‌داشت که همسرانشان را به او بدهند. تنبیه موردعلاقه‌اش تکه‌پاره کردن افراد با اره بود و در این میان همین بلا را سر بسیاری از افراد خانواده‌اش چون مادربزرگ، پدرزن و برخی از دوستانش آورد. در آخر گارد محافظش او را کشتند.

2- نرو

نرو

نرو پنجمین امپراطور روم بود. او یک فرد عیاش، بی‌رحم و به خون تشنه بود که به برادر و پدر خودش هم رحم نکرد و آن‌ها را با مسموم کردن کشت. او همسر قبلیش را تا سر حد مرگ شکنجه کرد و معلمش را مجبور کرد که رگ‌هایش را در آب داغ بزند. او حتی مادر، خواهر و خاله‌اش را هم به قتل رساند. زمانی که شهر را به آتش کشید، صدها نفر در این آتش جان باختند و او این حادثه را گردن مسیحیان انداخت تا بهانه‌ای برای شکنجه‌ آن‌ها هم داشته باشد. در آخر هم زمانی که احساس کرد زندگی‌اش در خطر است، گلوی خودش را برید.

1- الیزابت باتوری

الیزابت باتوری

برای اولین بار زمانی که با خشم بر صورت یکی از خدمتکاران زد متوجه درون سیاه و تاریک خود شد. او متولد سال ۱۵۶۰ است و الهام‌بخش شخصیت خون‌آشام‌ها شده‌است. او را به کنتس دراکولا هم می‌شناختند. او تصور می‌کرد که با حمام خون گرفتن پوست بهتری خواهد داشت. به‌علاوه او گوشت تعداد زیادی از دختران جوان را هم خورده بود و در محل زندگی خودش ۶۵۰ دختر قربانی او شده بودند. الیزابت برای شکنجه‌ی دختران سوزن زیر ناخن‌هایشان فرومی‌کرد و به‌عنوان وحشتناک‌ترین قاتل سریالی آن دوره شناخته می‌شد. در آخر او را به مدت چهار سال درون یک اتاق قرار دادند و پس از آن مرد.

  • 36 امتیاز
  • 3.9/5
36 امتیازX
افتضاح!بد!بد نیست!خوب!عالی!
13.9%5.6%5.6%22.2%52.8%
منبع فارسیکجارو

منبع خارجیBest Review Of

محمدجواد حیدری

محمدجواد حیدری

متولد ۱۹۹۱، شیراز، دانشجوی مهندسی حمل و نقل جاده‌های بدون روسازی و شنی، عاشق طبیعت و مناطق بکر....

ممکن است از این مطالب هم خوشتان بیاید!

7
دیدگاه بگذارید

avatar
 
smilewinkmrgreenneutraltwistedcooleviloopscrylolsadideaangrybearbigsmileblushconfuseddeveloperevilgrinexclaimfacepalmheartkittenmindblown-altquestionrolleyesstarsurprisedtongueuneasy
6 سلسله نظر
1 جواب‌های سلسله نظر
0 دنبال‌کنندگان
 
پرواکنش‌ترین نظر
داغ‌ترین سلسله نظر
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
بهزاد مولا
عضو
بهزاد مولا

سلام
عرض ادب
اگر آتیلا تورک نبود و از نژاد آریایی بود،الان جزو مفاخر و یکی از شاهانی بود که در ایران بهش افتخار میکردند

بنده نه به عنوان یک تورک،بلکه به عنوان یک شهروند ایرانی و دکترای تاریخ،
چرا به تورک ها تاخت می شود؟

چرا کشورهای بسیاری به چنگیز خان و اتیلا افتخار می کنند و در ایران فقط توهین و یاوه گویی؟

و انتظار دارم که مدیریت این سایت،برسی بیشتر بنمایند
این سایت زیبا و پر محتوی حیف است تحت تاثیر این یاوه گویی ها باشد

به امید ایران یک پارچه،اباد و سالم
مولایی از تبریز

علی
مهمان
علی

سلام یادی هم بکنید از لئوپولد دوم ، پادشاه بلژیک که 10 میلیون افریقایی رو برای تفریح کشت و اعضای بدن بسیاری رو هم برای تفریح قطع می کر. مگر افریقایی ها آدم نیستند که فقط اروپایی ها رو مهم جلوه دادید؟ همین طور یادی بکنیم از امریکایی های حیوان صفت که ابتدا بومی های قاره امریکا که صلح طلب بودند رو قتل عام و نسل کشی کردند،بعد هم که مردم بیچاره افریقا رو به زور سوار کشتی کردند و بردند برای بردگی، گفته میشه نسفشون فقط داخل کشتی و به خاطر گرسنگی مردند و ما بقی هم که سالهای… بیشتر بخوانید »

مسافری در زمین
مهمان
مسافری در زمین

هیتلر به هیچ عنوان انسان بی رحمی نبوده، او بارها پیشنهاد صلح داد اما از طرف چرچیل جنایتکار رد شد angry

Melika_BABA YAGA
مهمان
Melika_BABA YAGA

We all have another side which is dark, monsters are real we just dont know how to look in the mirror

امیرحسین سلیمی
عضو
امیرحسین سلیمی

همه ما یه گاندی و یه هیتلر توی بدنمون داریم .این انتخاب ماست که کدوم رو بروز بدیم.

error: Alert: Content is protected !!