حقه‌ای باورنکردنی از یوهان لوربر، کسی‌که روی هوا می‌ایستد!

این شخص یک فرد آلمانی به نام یوهان لوربر است که در خیابان‌های مختلف هنرنمایی می‌کند. او هنرپیشه‌ای هست که به شیوه‌ای منحصر بفرد در کوچه‌ها و خیابان‌ها هنر خود را به بینندگان عرضه می‌دارد. او بخاطر حرکات آهسته، آرام و خارق العاده‌ای که انجام می‌دهد معروف شده و به نام‌های مختلفی از جمله تارزان در آلمان شهرت یافته است. بدین دلیل که اکثر اثرات هنری او حرکاتی است که افراد عادی قادر به انجام آن نیستند.

این هنرمند آلمانی با کارهای ایستاده و ثابتی که در ارتفاع خاصی انجام می‌دهد به نظر می‌رسد فرا‌تر از قانون جاذبه عمل می‌نماید چرا که او برای ساعت‌ها هنر خودش را بطور زنده در بین جمعیت مردم رهگذر انجام می‌دهد و در حالت‌های باورنکردنی توانایی آن را دارد که به شکل مجسمه بالا‌تر از سطح زمین قرار گرفته و بینندگان خودش را شگفت زده کند. تماشاچیان حیرت زده، مشتاق برقراری ارتباط مستقیم با او هستند و آرزو دارند از اسرار پر رمز و راز این انسان فوق العاده اطلاعات بیشتری کسب کنند.

lorbeer lorbeer lorbeer lorbeer lorbeerlorbeer_performances_21 lorbeer_performances_22 lorbeer_performances_27 lorbeer_performances_28lorbeer_performances_02 lorbeer_performances_05 lorbeer_performances_16 lorbeer_performances_17 lorbeer_performances_19 lorbeer_performances_10 lorbeer_performances_11 lorbeer_performances_13 lorbeer_performances_01

lorbeer_performances_23
اینجا می‌توانید یک نمونه از حقه‌های او را ببینید. دستی که روی دیوار هست، واقعی نیست. دست واقعی او موقع نمایش داخل لباس مخفی می‌شود
  • 0 امتیاز
  • 0/5
0 امتیازX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 امتیازX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
منبع اصلی Damn Cool Pictures

درباره نویسنده

من امیر هستم، موسس این سایت. ۲۶ سال سن دارم و همیشه آرزو داشتم سایتی داشته باشم درباره عجیب‌ترین چیزهای دنیا. شاید این همون فرصت باشه.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

avatar
 

wpDiscuz
error: Alert: Content is protected !!

عجیب‌ترین‌های جهان را در ایمیلتان داشته باشید