عکس کاور جوان ترین موج سوار
b1
خانه » ۱۰ تا از جوان ترین‌های دنیا را بشناسید!

۱۰ تا از جوان ترین‌های دنیا را بشناسید!

b3

همراه ما باشید در این مطلب تا نگاهی بیندازیم به جوان‌ترین‌های دنیا!

10- جوان‌ترین مادر بزرگ جهان (۲۵ ساله)

جوان ترین مادربزرگ

یک خانم خانه دار ۲۵ سالهٔ رومانیایی جوان‌ترین مادر بزرگ جهان است. ریفکا استانسکو ۱۲ ساله بود که اولین فرزند خود که او هم یک دختر به اسم ماریا بود را به دنیا آورد و با وجودی که ریفکا به دخترش تأکید کرده بود که روش او را در پی نگیرد اما ماریا در سن ۱۱ سالگی باردار شد و پسری به دنیا آورد که اسمش را ایون گذاشتند. ایون حالا ۲ ساله است و وقتی که او به دنیا آمد مادر بزرگش تنها ۲۳ سال داشت. ریفکا استانسکو از اینکه در این سن مادر بزرگ شده احساسات ضد و نقیضی دارد. او می‌گوید از مادر بزرگ شدن خوشحالم اما آرزوهای زیادی برای ماریا داشتم.

9- جوان‌ترین مربی یوگا (۶ ساله)

جوان ترین مربی یوگا

شروتی پاندی دختری است که فقط ۶ سال دارد و جوان‌ترین مربی یوگا در جهان است. او ۲ سال است که در یک آشرام مربی است و در شمال هند به بزرگسالان یوگا درس می‌دهد. آقای هاری چتان مربی یوگا وقتی برای اولین بار در ۴ سالگی او را دید، متوجه استعداد او شد. حالا شروتی کوچک وقتی هرروز ساعت ۰۵:۳۰ صبح کلاس خود را شروع می‌کند، با ۳۰ شاگرد مشتاق که تاجر، معلم، خانه دار و حتی بازنشسته هستند روبرو است. شروتی می‌گوید: از اینکه مردم به حرف من گوش می‌دهند خوشم می‌آید و احساس می‌کنم که یک مربی واقعی هستم.

8- جوان‌ترین دختر دو جنسی که تحت عمل جراحی قرار گرفته (۱۶ ساله)

جوان ترین دختر دوجنسی

کیم پتراس دخترنوجوان آلمانی در سن ۱۶ سالگی تحت عمل جراحی قرار گرفت. هزینهٔ این عمل که به طور سری انجام شد توسط شرکت بیمهٔ آلمان پرداخت شد. اجازهٔ انجام این عمل بعد از اینکه روان‌شناسان تأیید کردند که او بدون شک دختری در بدن پسرانه است، صادر شد. این اولین عمل جراحی تغییر کامل جنسیت است و کیم از سن ۱۲ سالگی تحت هورمون درمانی قرار گرفته است. او سالهای زیادی طعنه‌های دیگران را تحمل کرد تا به آرزوی خود که دختر بودن بود برسد. او که در حال تحصیل در زمینهٔ طراحی مد می‌باشد از وقتی ۲ ساله بود خودش را یک دختر می‌دانست.

7- جوان‌ترین موتور سوار دیوار مرگ (۱۷ ساله)

جوان ترین موتورسوار

جیمی تایرل در ۱۷ سالگی مدرسه را رها کرد و با پیوستن به گروهی از بدلکاران و بدون اینکه گواهینامهٔ رانندگی موتور را داشته باشد به جوان‌ترین موتور سوار دیوار مرگ تبدیل شد. او در سراسر انگلستان و اروپا تورهای نمایشی برگزار می‌کند. او با سرعتی برابر با ۴۵ مایل در ساعت بر روی دیوار استوانه‌ای با ۲۰ فوت ارتفاع و ۳۲ فوت عرض به صورت افقی موتور سواری می‌کند.

او با نام جیمی استار برنامهٔ خود را اجرا می‌کند. جیمی نمی‌تواند در هنگام موتور سواری از کلاه ایمنی استفاده کند چون بر روی کشش دیوار تأثیر می‌گذارد و او باید سرعت موتور را به طور مداوم حفظ کند تا بر جاذبهٔ زمین غلبه کند؛ در غیر این صورت به زمین می‌خورد. او از شغل خود بسیار راضی است و می‌گوید به خاطر زندگی هیجان انگیز یک موتورسوار بدلکار جذب این رشته شده است.

6- جوان‌ترین مدیر ارشد اجرایی (۱۴ ساله)

جوان ترین مدیر ارشد

سیندوجا راجارامان دختر ۱۴ سالهٔ هندی، جوان‌ترین مدیر ارشد اجرایی در جهان می‌باشد. او مدیر شرکت سپان است که توسط پدرش در سال ۲۰۱۰ تأسیس شده است. او عنوان سریع‌ترین انیماتور ۲ بعدی و ۳ بعدی را در زمینهٔ بازی و انیمیشن کامپیوتری به دست آورده است. راجا رامان می‌گوید: «من به اینکه یک انیماتور هستم افتخار می‌کنم. من انیمیشن را یاد می‌گیرم تا ارزش مقام شغلی خود را کسب کنم؛ برای انیمیشن هیچ محدودیت سنی وجود ندارد همه می‌توانند این کار را انجام دهند.»

این شرکت ۱۶۰ کارمند دارد.

5- جوان‌ترین موج سوار (۲ ساله)

جوان ترین موج سوار

جی لان آمور تنها ۲ سال سن دارد اما در سواحل بریزبین در استرالیا موج سواری می‌کند. او از بسیاری از فروشگاه‌های وسایل موج سواری تأییدیه‌های متفاوتی دریافت کرده است. برای رسیدن به یک موج مناسب، به همراه پدرش با قایق به دریا می‌رود بعد به تنهایی بر روی تختهٔ موج سواری به ساحل بر می‌گردد. اگر جیلان از روی تخته بیافتد پدرش نگران نخواهد شد چون این پسر کوچولو دوباره به سمت تخته شنا می‌کند و منتظر می‌شود تا پدر او را به ساحل برساند.

4- جوان‌ترین هنرمند خالکوبی (۴ ساله)

جوان ترین هنرمند خالکوبی

روبی دیکنسون تنها ۴ سال سن دارد اما جای خود را در دنیا پیدا کرده است. این دختر کوچولوی انگلیسی بعد از مهد کودک به کلاس‌های خالکوبی می‌رود در حالی که هم سن و سال‌های او به فکر تاب بازی هستند. او همچنین در مغازهٔ پدرش با لوازم خالکوبی مقدماتی این کار را تمرین می‌کند.

3- جوان‌ترین کارشناس ساکی (۱۰ ساله)

جوان ترین کارشناس ساکی

یک دختر ۱۰ ساله با وجودی که برای نوشیدن مشروبات الکلی بسیار کم سن است جوان‌ترین کارشناس مشهورترین شراب برنج یعنی ساکی در ژاپن است. آکانه نیکورا امتحان موسسهٔ ساکی در ژاپن را با موفقیت پشت سر گذاشته است. او مهارت خود در این سنت باستانی ژاپن را به جای قوهٔ چشایی، توسط حس بویایی به دست آورده است. او که در کلاس چهارم درس می‌خواند در مورد اینکه چه نوع ساکی برای چه غذایی مناسب است اظهار نظر می‌کند.

2- جوان‌ترین تیر انداز عملی (۶ ساله)

جوان ترین تیرانداز

مایکو آندرس ۶ ساله اهل فیلیپین، جوان‌ترین فرد در رقابت‌های تیر اندازی عملی است. در این رشتهٔ ورزشی، شرکت کنندگان به طور مداوم به چندین هدف در یک مسیر پر مانع تیر اندازی می‌کنند. پدرش می‌گوید: «مایکو علاوه بر این ورزش مثل یک بچهٔ معمولی از بازی‌های کودکانه و از بودن در کنار هم سالانش نیز لذت می‌برد. ما به او نظم و احترام را یاد داده‌ایم و همیشه با او در مورد خطرهای این ورزش صحبت می‌کنیم و به او یاد آور می‌شویم که این بازی مخصوص آدم بزرگ‌هاست و در آن امنیت از هر چیز مهم‌تر است.»

1- جوان‌ترین متخصص آی-تی (۸ ساله)

جوان ترین متخصص

مارکو کالاسان اهل کشور مقدونیه، در سن ۸ سالگی جوان‌ترین مدیر تأیید شدهٔ سیستم‌های کامپیوتری است. او می‌تواند شغل بسیار پر درآمدی داشته باشد اما هنوز کلاس سوم را تمام نکرده است. در سن ۲ سالگی خواندن و نوشتن را یاد گرفت و در همان موقع هم کار با کامپیوتر را شروع کرد. او در کشور خود به یک ستاره تبدیل شده و حتی با نخست وزیر مقدونیه دیدار داشته که یک آزمایشگاه IT با ۱۵ کامپیوتر در اختیارش قرار داده‌اند. والدین او که خودشان هم کارشناسان IT هستند می‌خواهند او را به خارج از کشور و به مدرسهٔ کودکان با استعداد بفرستند (چون چنین مدرسه‌ای در کشورشان وجود ندارد). مارکو در امتحان تخصصی IT برای شرکت مایکروسافت هم قبول شد. او می‌گوید که وقتی بزرگ شد می‌خواهد یک سیستم عامل جدید برای کامپیوتر ایجاد کند.

منبع فارسیایران‌ویج

منبع خارجیOddee

امیر

امیر

من امیر هستم، موسس این سایت. ۳۰ سال سن دارم و از سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه‌ای به فعالیت‌های مربوط به وبمستری می‌پردازم. در حال حاضر به طراحی و بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی مشغولم. امیدوارم از مطالب لذت ببرید، منتظر خوندن نظراتتون هستم.

b2
7 نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
ماه
ماه
۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۶:۰۱

هورااااااا
ما نابغه های نودی هستیم ! :bigsmile: :tongue:

علیرضا
علیرضا
۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ۱۶:۴۵

من 18 سالمه و تو این همه سال که 40 درصد سن انسان هست از دستشویی رفتن می ترسیدم اولین بار که رفتم توالت از سوسک می ترسیدم و دفعات بعدی که رفتم همه منو میترساندند و می گفتند تو دستشویی جن و شیطان و آدم فضایی است و منو می‌ ترساندند و خودشان میخندیدند و اون موقع من دو یا سه سالم بود و از سه سالگی تا الان که 18 سالمه دست به خودارضایی زدم روزی 8 الی 10 بار جق میزنم و الان فهمیدم که انسان تا نابغه نباشد به درد کره زمین نمی خورد کاش من… بیشتر بخوانید »

sherlock
sherlock
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۵
Reply to  علیرضا

ببین علیرضا تو نباید به خاطر چیزهایی که نداری ناامید بشی . به حال ما چه فرقی داره که فلانی با ضریب هوشی چند میلیون به دنیا اومده؟؟؟ مهم اینه که تو با چه ضریب هوشی به دنیا اومدی..مثلا من هم نمیتونم متظم باشم و کارامو انجام بدم اما خودم میدونم که توی کثیفی بهتر میتونم وسایلمو پیدا کنم و این جنبه مثبت کار منهـ.. تو هم برات جق زدن یه عادت شده و نمیتونی ترکش کنی. این که ناراحتی نداره.. به نظر من تو خودت خودتو ناامید میکنی وگرنه هزار تا چیز برای خوشحالی توی این دنیا وجود داره…… بیشتر بخوانید »

جنتتت
جنتتت
۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۶:۰۰
Reply to  علیرضا

خودتو به روانشناس نشون دادی ؟ داری چرت میگی

امیرحسین سلیمی
۳۰ دی ۱۳۹۶ ۱۸:۳۹

بعد ما تو این سن نمیدونستیم تایتانیک مرده یازنه یا اصلا نمیدونستیم چی هست lol :bigsmile: lol lol lol

تلخند
تلخند
۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۲۲:۳۷

آدم که اینارو میخونه از خودش ناامید میشه…خدا سهم مارو داده به اینا!

donya M
۳۰ دی ۱۳۹۶ ۱۷:۲۲
Reply to  تلخند

دقیقا sad sad sad sad sad :mindblown-alt: :uneasy:

b1