سفری شگفت‌انگیز به داخل بدن انسان!

CORPUS نام سفری است که به داخل بدن انسان انجام می‌شود و در آن بازدید کنندگان می‌توانند ببینند و بشنوند که بدن انسان چگونه کار می‌کند و غذای سالم، روش زندگی درست و ورزش کردن چه تأثیری بر بدن دارد.

این برنامه اطلاعات بسیاری در اختیار می‌گذارد و علاوه بر جنبهٔ آموزشی و سرگرمی شامل بسیاری نمایشگاه‌های دائمی و همچنین متغیر است. CORPUS در یک ساختمان شفاف به ارتفاع ۳۵ متر قرار دارد و نمایش کارکرد بدن انسان توسط آن انجام می‌شود. این ساختمان که بسیار توجه برانگیز است در اتوبان A۴۴ بین آمستردام و لاهه واقع شده است.

موزه انسان (1) موزه انسان (2) موزه انسان (3) موزه انسان (4) موزه انسان (5) موزه انسان (6) موزه انسان (7) موزه انسان (8) موزه انسان (9) موزه انسان (10) موزه انسان (11) موزه انسان (12) موزه انسان (13)

  • 1 امتیاز
  • 5/5
1 امتیازX
افتضاح! بد! بد نیست! خوب! عالی!
0% 0% 0% 0% 100%
منبع فارسیایران‌ویج

منبع اصلیEurogates

امیر امامی

امیر امامی

من امیر هستم، موسس این سایت. ۲۷ سال سن دارم و همیشه آرزو داشتم سایتی داشته باشم درباره عجیب‌ترین چیزهای دنیا. شاید این همون فرصت باشه.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

avatar
 
smilewinkmrgreentwistedcooleviloopscrylolsadideaangrybearbigsmileblushconfuseddeveloperevilgrinexclaimfacepalmheartkittenmindblown-altneurtalquestionrolleyesstarsurprisedtongueuneasy
error: Alert: Content is protected !!

عجیب‌ترین‌های جهان را در ایمیلتان داشته باشید