عکس کاور هاوایی (2)
b1
خانه » ۱۰ مکان جالبی که قبل از مرگ باید آن‌ها را ببینید!

۱۰ مکان جالبی که قبل از مرگ باید آن‌ها را ببینید!

b3

آیا شما لیستی از آرزوهایتان برای سفر به جاهای مختلف دارید؟ اگر ندارید این فهرست به‌تان کمک می‌کند. ما اینجا ۱۰ مکان بسیار زیبا و دیدنی جهان را برای شما گردآوری کرده‌ایم. پس برای این سفر آماده شوید!

10- سریلانکا

سریلانکا (4) سریلانکا (5) سریلانکا (1) سریلانکا (2) سریلانکا (3)سریلانکا (6)

سریلانکا را می‌توانیم یکی از زیباترین جزیره‌های روی کره زمین بنامیم. شواهد و دلایل محکمی دال بر وجود تمدن بشری ۲۰۰۰ ساله در این جزیره کوچک وجود دارد. کسانی که به تحقیق و بررسی کشورهای باستانی علاقه‌مندند، یافتن آرامش در طبیعت و فراتر رفتن از هیجانات زندگی را همیشه دلیلی برای سفر کردن به سریلانکا می‌دانند.

9- کیوتو، ژاپن

کیوتو (1) کیوتو (2) کیوتو (3) کیوتو (4) کیوتو (5) کیوتو (6)

در میان پوسترها، تقویم‌ها یا بروشورهایی که آژانس‌های مسافرتی ژاپن چاپ می‌کنند، باغ‌های کیوتو واقعاً «چهره پنهان» ژاپن را تشکیل می‌دهند. به هرجهت، وقتی از این باغ‌ها دیدن می‌کنید، «مکان آرامش‌بخش» خود را در توکیو خواهید یافت، اما لذت بردن و استراحت کردن در این باغ‌ها در یک روز بعدازظهر زیباترین تجربه شما در این شهر خواهد بود.

8- لاس وگاس، آمریکا

لاس وگاس (1) لاس وگاس (2) لاس وگاس (3) لاس وگاس (4) لاس وگاس (5) لاس وگاس (6)

به نظر می‌رسد لاس و گاس شبیه تصویری باشد که شما از بهشت در ذهن خود دارید، خصوصاً هنگام شب!

7- ونیز، ایتالیا

ونیز (1) ونیز (2) ونیز (3) ونیز (4) ونیز (5)

اینجا ونیز است، زیبایی مبهم و شناور- در شهر افسانه‌های پریان و دامی برای توریست‌ها با آب و هوای بدش، اولین چیزی که جلب توجه می‌کند هنر و زیبایی طبیعی شهر است. هنرمندان بسیاری از این شهر الهام گرفته‌اند.

6- پاریس، فرانسه

پاریس (1) پاریس (2) پاریس (3) پاریس (4) پاریس (5) پاریس (6)

اگر تو انقدر خوش شانسی که در جوانی‌ات در پاریس زندگی می‌کنی، هرجای دیگری که برای تعطیلات و استراحت بروی نمی‌توانی پاریس را فراموش کنی.

5- هند

هند (1) هند (2) هند (3) هند (4) هند (5) هند (6) هند (7)

اگر یک مکان در زمین وجود داشته باشد که انسان بتواند وقتی آرزوهایش شکل گرفت جایگاهی برای آن پیدا کند، مطمئننا آنجا هند خواهد بود!

4- ریو دوژانیرو، برزیل

ریو دوژانیرو (1) ریو دو ژانیرو ۲ ریو دوژانیرو (3) ریو دوژانیرو (4) ریو دوژانیرو (5) ریو دوژانیرو (6) ریو دوژانیرو (7)

بعد از کارناوال‌ها وقت این رسیده که روشنایی‌ها را ببینیم. اولین مکان‌ها برای تجربه کردن ایپاناما و کوپکابانا هستند. ریو شهری آنتیک و بی‌نظیر و دارای سواحل بسیار زیبا است، منطقه‌ای شهری با زمینهای ناهموار.

3- هاوایی

هاوایی (1) هاوایی (2) هاوایی (3) هاوایی (4) هاوایی (5)

هاوایی بهشتی رؤیایی است و من نمی‌توانم در مورد زیبایی‌های آن حرف نزنم؛ اما من باید توضیح و شرحی بر آن اضافه کنم: هاوایی بهشتی برای آرام گرفتن است.

2- قاهره، مصر

قاهره (1) قاهره (2) قاهره (3) قاهره (4) قاهره (5) قاهره (6)

مصر سرزمین تفاوت‌ها، عجایب و شگفتیهاست و تشریح کردن آن واقعاً دشوار است.

1- تبت

تبت (1) تبت (2) تبت (3) تبت (4) تبت (5) تبت (6)

یک تبتی سالخورده می‌گوید: هرجایی که تو احساس کنی در خانه‌ات هستی، تو در خانه هستی. اگر چیزهایی که تو را احاطه کرده جذاب و دوست داشتنی‌اند پس تو در خانه‌ات هستی.

منبع فارسیسیمرغ

منبع خارجیAmoAmo

امیر

امیر

من امیر هستم، موسس این سایت. ۳۰ سال سن دارم و از سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه‌ای به فعالیت‌های مربوط به وبمستری می‌پردازم. در حال حاضر به طراحی و بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی مشغولم. امیدوارم از مطالب لذت ببرید، منتظر خوندن نظراتتون هستم.

b2
b1